Buz lazer terörü

Batığa yarayan en iyi şey lazer bende de lumia var yillardır ilk sene duzgun kullandim simdi pek kullanmiyorum ne batığım var ne de çok kılım çıkıyor ama ben beyaz ten siyah tüyüm
Bende lumea aldım bıyık için . Ama öncesinde cımbızla alıyorum.birde 10 gün arayla yapıyorum .çünkü 2 hafta bekleyemiyprum ki çıkıyor üstelik batıkta var . Yanlış mı yapıyorum acaba ya . Azalma oldu yine de şimdiye kadar 4 defa yaptım .ama memnun edici değil hala 😒

Bende lumea aldım bıyık için . Ama öncesinde cımbızla alıyorum.birde 10 gün arayla yapıyorum .çünkü 2 hafta bekleyemiyprum ki çıkıyor üstelik batıkta var . Yanlış mı yapıyorum acaba ya . Azalma oldu yine de şimdiye kadar 4 defa yaptım .ama memnun edici değil hala 😒
Ben neremi aliyorsam yuzde dahil jilet yapip hemen ustune lumea yapiyorum kökten alıp lumea yapmanız birsey ifade etmez kök yok çünkü

hastanede yapılanda biraz acıyor ama asla ağda acısı gibi değil bence... hatta eiplatör daha berbat bana göre acı eşiği kişiden kişiye de göre değişir aslında şuan ne desem yanlış yönlendirmiş olurum .ev tipi lumia da asla ama asla hissetmiyorum bile ki en yüksek ayarında yapmama rağmen
Cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum
Ağrıya çok dayanıklıyım artık çoğu ağrıyı hissetmiyorum bile ama ince acılara çok dayanıksızım
Ameliyattan sonra ağrı kesici almıyorum ama damar yolu açılırken bayılıyorum mesela
Şu durumda en mantıklısı lumia galiba

Yüze jilet vurmayı asla cesaret edemem ya . Ağda sonrası yada epilatör sonrası da yapılır yazıyor klavuzda ama bilemedim .
lazerde ağda cımbız epilatör kullanılmaz faydasını almanız için kök görmesi lazım .
jilet çoğaltsaydı çoğu kadın orman gibi gezer erkeklerde de hiç kel olmazdı :KK66: kök belli jilet kökü çoğaltmaz ki kılı arttırabilsin ? derinin üstünde olan tüy-kıl uzantısını traşlayınca kök nasıl çıkabilir öyle bir teknoloji dünyada yok :)

sadece traştan sonra uzarken elinize sert gelir hepsi bu , olmayan yerden kıl çıkartması imkansız öyle olsa dediğim gibi saçı dökülenler paso kendini traşlardı saç ekim yapıyor millet köke ,yine tutmuyor düşünün siz jiletden korkuyorsunuz kıyamam :)

lazere giden bunca kadın traş oluyor korkmayın :KK66:

Cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum
Ağrıya çok dayanıklıyım artık çoğu ağrıyı hissetmiyorum bile ama ince acılara çok dayanıksızım
Ameliyattan sonra ağrı kesici almıyorum ama damar yolu açılırken bayılıyorum mesela
Şu durumda en mantıklısı lumia galiba
rica ederim :KK68: anlamanın en iyi yolu deneme atışı yaptırmak :KK66: dayanamazsanız lumia nasıl olsa satılıyor

lazerde ağda cımbız epilatör kullanılmaz faydasını almanız için kök görmesi lazım .
jilet çoğaltsaydı çoğu kadın orman gibi gezer erkeklerde de hiç kel olmazdı :KK66: kök belli jilet kökü çoğaltmaz ki kılı arttırabilsin ? derinin üstünde olan tüy-kıl uzantısını traşlayınca kök nasıl çıkabilir öyle bir teknoloji dünyada yok :)

sadece traştan sonra uzarken elinize sert gelir hepsi bu , olmayan yerden kıl çıkartması imkansız öyle olsa dediğim gibi saçı dökülenler paso kendini traşlardı saç ekim yapıyor millet köke ,yine tutmuyor düşünün siz jiletden korkuyorsunuz kıyamam :)

lazere giden bunca kadın traş oluyor korkmayın :KK66:
Yıllarca yüz kıllarım yüzünden bunalmış biri olarak ve bitirmek için 2 sene boyunca iğneli epilasonls uğraşmış biri olarak cesaret edemiyorum . Haklısınız ama yine de ihtimalleri düşünerek yapamıyorum 😂 sadece Bıyık kaldı Onu da iğneli yapamadım o yüzden lumea aldım . Ama ağdadan 2 gün sonra kıl kökleri görünür ozamn yaparım diye karar verdim .

Yıllarca yüz kıllarım yüzünden bunalmış biri olarak ve bitirmek için 2 sene boyunca iğneli epilasonls uğraşmış biri olarak cesaret edemiyorum . Haklısınız ama yine de ihtimalleri düşünerek yapamıyorum 😂 sadece Bıyık kaldı Onu da iğneli yapamadım o yüzden lumea aldım . Ama ağdadan 2 gün sonra kıl kökleri görünür ozamn yaparım diye karar verdim .
Birde Philips lumeadan bahsediyorum. Onun klavuzunuda ağda, epilatör sonrası yapılabilir yazıyor ☺️

Vücudumdaki bütün tüyler inanılmaz ince ve açık kahve renkli. Uzatıp ağdaya gidiyorum, kökten almadığı kopardığı için iki gün sonra jiletle alınmış gibi uzamaya başlıyor. Hiç tüysüz dolaşmadım bu zamana kadar maalesef. Lazer epilasyona gitmek istedim, makine görmez dediler.

En son buz lazer teknolojisi cıktı ya hemen gittim parasını peşin ödedim.

Ilk seansa girdim çıktım. 1 ay geçti dökülme olmadı. Bana dediler ki kıl kökleri uyarılıyor ilk seansta o yüzden.

Ikinci seansa girdim çıktım, 1 ay geçti dökülme olmadı, bana dediler ki tüylerini zayıflattı bu ikinci seans bundan sonra dökülecek.

Üçüncü seansa girdim ciktim yine dokulme olmadi. Bana dediler ki tuylerini epilasyon yapamiyorsun git su marka epilator al onunla al gel. Gittim aldim.

Dördüncü seans dökülme olmadı, cildin çok kuru ondan dökülmüyor bu kremi kullan.

Besinci seans dökülme olmadı..batıkların var o batık kremi kullan.

Altıncı seans dökülme olmayınca yeter bee dedim parami geri istiyorum dedim. Bana dediler ki dozunu arttıralım ondan sonra tekrar bakin. Biraz dökülme oldu.

Yedinci seansta dediler ki, seansa 1 hafta geç geldiniz , regl den 10 gün sonra seansları almanız lazımdı, yok kese yapamıyorsunuz falan filan...

9. Seans bitti ve tüylerimin yarışı bile dökülmedi.

Kendime ayıracağım zamanı buz lazerde harcıyorum. Artık parasında da değilim. Tüm vücut için 1200 lira ödedim 1 sene falan önce anlaşma yapmıştım.

Yani ne yapayım şimdi ben ? Resmen kandırıldım . Orda çalışan hatunlar çok tatlılar iyiler falan bir şey demiyorum. Uğraştılar emek de harcadılar ama kurtulamadım tüylerden bi türlü 😭

Tavsiyesi olan var mı? Konumu yanlış yerde açmış olabilirim. Dert bu benim için çünkü 🥺
Buz lazer hic yaptirmadim ama yüzüm icin arastirmistim. Buz lazer diyerek uyduruk lazerlerin basina buz baslik takiliyormus. Tek orjinal buz lazer soprano markali olanlarmis denemedim ignelide karar kildim. Daha once yüzüm dışında kalqn bölgelere yaptirdim alexdrite cynosure cihazdi ondan guzel sonuc aldim.mutlaka cihaz arastirin bu cok önemli ıpl ve buz basliklara guvenmeyin.

Vücudumdaki bütün tüyler inanılmaz ince ve açık kahve renkli. Uzatıp ağdaya gidiyorum, kökten almadığı kopardığı için iki gün sonra jiletle alınmış gibi uzamaya başlıyor. Hiç tüysüz dolaşmadım bu zamana kadar maalesef. Lazer epilasyona gitmek istedim, makine görmez dediler.

En son buz lazer teknolojisi cıktı ya hemen gittim parasını peşin ödedim.

Ilk seansa girdim çıktım. 1 ay geçti dökülme olmadı. Bana dediler ki kıl kökleri uyarılıyor ilk seansta o yüzden.

Ikinci seansa girdim çıktım, 1 ay geçti dökülme olmadı, bana dediler ki tüylerini zayıflattı bu ikinci seans bundan sonra dökülecek.

Üçüncü seansa girdim ciktim yine dokulme olmadi. Bana dediler ki tuylerini epilasyon yapamiyorsun git su marka epilator al onunla al gel. Gittim aldim.

Dördüncü seans dökülme olmadı, cildin çok kuru ondan dökülmüyor bu kremi kullan.

Besinci seans dökülme olmadı..batıkların var o batık kremi kullan.

Altıncı seans dökülme olmayınca yeter bee dedim parami geri istiyorum dedim. Bana dediler ki dozunu arttıralım ondan sonra tekrar bakin. Biraz dökülme oldu.

Yedinci seansta dediler ki, seansa 1 hafta geç geldiniz , regl den 10 gün sonra seansları almanız lazımdı, yok kese yapamıyorsunuz falan filan...

9. Seans bitti ve tüylerimin yarışı bile dökülmedi.

Kendime ayıracağım zamanı buz lazerde harcıyorum. Artık parasında da değilim. Tüm vücut için 1200 lira ödedim 1 sene falan önce anlaşma yapmıştım.

Yani ne yapayım şimdi ben ? Resmen kandırıldım . Orda çalışan hatunlar çok tatlılar iyiler falan bir şey demiyorum. Uğraştılar emek de harcadılar ama kurtulamadım tüylerden bi türlü 😭

Tavsiyesi olan var mı? Konumu yanlış yerde açmış olabilirim. Dert bu benim için çünkü 🥺
Daha önce başka bir konunun altına da yazmıştım bir üründen bahsettim reklam olmaması için isim vermedim yorumumu okuyan kişilerden çok fazla dönüş aldım burda da açıklayayım. Kendim bu ürünü sadece göbek ve belime kullanıyorum bu arada, çünkü tüm vücut lazere gidiyorum normalde. Göbek ve bel tüylerim ince oldukları için lazere boşuna para vermek istemedim. Bu yaz kuzenimde bir ürün gördüm. Ağdadan sonra kullanılan bir losyon. Kıl kökünü zayıflatıp zamanla tüyleri bitiriyormuş. (Ben henüz bu vaadi gerçeklesecek kadar kullanamadım) İnternette okusam inanmam ama kuzenimin bacaklarını kendi gözümle gördüğüm için güvenerek ben de sipariş verdim. Benim göbeğimde belimde çıkan incecik tüyler onun bacaklarında çıkıyor. Düzensiz kullandığı halde böyle olduğunu söyledi. Çok abartı bi fiyatı yok ilgilenirseniz özelden yazın lütfen

X