Buzdolapları ve Derin Dondurucular Buzdolabı Önerisi

ve bu dolaplarin raf boylari cok yuksek kyv var bana cok kullanissiz geldi
Bende böyle düşünüyorum ama artık üstten soğutmalı normal eski tip dolap bulmak çok zor gidiyoruz mağazaya seçenek yok ya en küçüğü var ya da en büyüğü int sitesinde bir sürü seçenek var ama mağazalarda yok görmeden de almak istemiyorum şimdi dolaplar hep alttan soğutmalı olmuş

Bende böyle düşünüyorum ama artık üstten soğutmalı normal eski tip dolap bulmak çok zor gidiyoruz mağazaya seçenek yok ya en küçüğü var ya da en büyüğü int sitesinde bir sürü seçenek var ama mağazalarda yok görmeden de almak istemiyorum şimdi dolaplar hep alttan soğutmalı olmuş
muhakkak gorup alin yakin zamanda hic buzdolabi bakmadim ama derin dondurucu baktigimda

atiyorum adam bana 190ef modelini gosteriyor ama bana 180ef satiyor gibi gibi

hatta bu yuzden fatura vs duzenlenmisti

esim sorgulayip mevzuya anlamasa kaziklanacaktik

malesef bazi esnaf bunu yapiyor daha once bir kere daha basima geldi

urunun yeni serisinin fiyatini gosterip eski seriyi satiyorlar en ince ayrintisina kadar bakin alirken

yilbasi oncesi derin dondurucularda tasarruf belgesi degismis a++ a+ vs

ayakustu iyi urunu gosterip faturada baska serinjn adini uazip onu gonderiyorlar mesela

muhakkak gorup alin yakin zamanda hic buzdolabi bakmadim ama derin dondurucu baktigimda

atiyorum adam bana 190ef modelini gosteriyor ama bana 180ef satiyor gibi gibi

hatta bu yuzden fatura vs duzenlenmisti

esim sorgulayip mevzuya anlamasa kaziklanacaktik

malesef bazi esnaf bunu yapiyor daha once bir kere daha basima geldi

urunun yeni serisinin fiyatini gosterip eski seriyi satiyorlar en ince ayrintisina kadar bakin alirken

yilbasi oncesi derin dondurucularda tasarruf belgesi degismis a++ a+ vs

ayakustu iyi urunu gosterip faturada baska serinjn adini uazip onu gonderiyorlar mesela
Maalesef böyle durumlarda var çok dikkat etmek gerekiyor :KK43:

Hayır litreye sakın bakma git gözünle gör dolaplar hemen hemen aynı boyutta sadece XXL olan dolaplar çok büyük duruyor onlarda 20-25 bin gerek yok 560 lt ile 522 lt olan dolaplar arası fark işte bu dediğim 5 cmlik farklar enerji sınıfa dediğim şeylere dikkat edin bence mesela dijital ekranı olanlar var dışında çok şık duruyor bir de içinde olanlar var düğmeli en az arada 2-3 bin lira oynuyor boyut aynı özellik aynı ufak tefek değişiklikler şu dolabı çok beğendim ben ama bütçemi aştığı için alamadım beyazına 16 bin küsür dedi bir bak istersen
Çok pahalı ya bizim butceyi aşıyor baya 😟 12 bin lira için bile zor ikna ettim bizimkini 16 olsa düşüp bayılır herhalde... Bu ekonomide ev dizmek çok zor çok Allah yardimcisi olsun herkesin 😓

X