Çakıcı, Erdoğan’a ‘racon kesti’: Devletin sahibi değilsin, çete olmadığımı beynine sok

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.738
203.202
52
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, seçimden önce ziyaret ettiği organize suç örgütü liderliğinden hükümlü Alaattin Çakıcı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a bir mektupla yüklendi: “Devletin sahibi sen değilsin. Sokak çocuğu, sokak çetesi olmadığımı da o beyninin derinliklerine sok.”

IMG_2905.JPG

24 Haziran’dan önce Çakıcı’yı ziyaret eden MHP lideri, ‘genel af’ önerisini savunurken, “Ülkü ve ülke sevdalısı olan, davalarının gözü kara yiğitleri olarak bilinen mesela Alaattin Çakıcı, mesela Kürşat Yılmaz, 100 bin ülkücünün imzasıyla aday gösterilseydi, bu kahramanlarımız için de cezaevinden çıkarılmaları için bir kampanya yapılacak mıydı?” demişti.

Ziyaretin ardından Çakıcı, Erdoğan’a hitaben bir mektup kaleme alarak, kendisi ‘muaf’ tutularak ‘af’ talep etmişti: "Sayın Cumhurbaşkanım beni sevmiyorsunuz, ben de sizi sevmiyorum.”

Erdoğan’a hitaben bir kez daha mektup kaleme alan Çakıcı, “İnşallah nefsini yenersin, bu milletin hizmetkarı olursun. Eğer bunları yapabilirsen sana hakkımı helal ediyorum” diye yazdı.

Çakıcı, basın danışmanı Ferhat Aydoğan aracılığıyla servis ettiği, Bengi Türk TV sitesinde yer alan mektubunda şöyle dedi:

“Kamuoyuna saygılarımla arz ederim…

Devletimiz ve milletimiz, bugün ülkemizin bekası için özgür iradesiyle MHP’nin büyük gayretiyle, sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda yeni oluşumun başkanı seçilmesinde en büyük etken sayın Bahçeli ve yol arkadaşlarıdır.

Kasımpaşa’da doğan Rize Potamya asıllı sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bu aziz milletimiz ülkeyi yönetme iradesini kendisine teslim etmiştir. Halka konuşmasında ülkeyi terörden temizlediğinden bahsetti, herhalde daha yolun başında olduğumuzu unuttu. Devletimizin sigortası olan ülkücüler ile ilgili bir kelime dahi etmedi. Bir de ülkeyi sokak çetelerinden temizledik diyor. Bu sokak çeteleriyle ilgili söylemi KCK’nın Türkiye genelinde sokak yapılanması olan çeteleri mi anlatmak istiyordu.

Cumhur İttifakı’na oy verenler sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine değil, devletin bekası için sevse de sevmese de beka sorunu yaşayan devletimiz için sayın Tayyip Erdoğan’a oy vermiştir.

AKP’li olmayan ama devlet bekası için ona oy veren ve verdirenlerin onun selamına ve teşekkürüne ihtiyacı yoktur!

Buradan kendilerine şunu hatırlatmak isterim. Çevrendeki Fetö’cüleri temizle. Devletin değişik kurumlarındaki AB ve ABD’ye hizmet eden hainleri temizlediğin sürece ‘sözde değil pratikte’adalet kavramından elini çekmezsen, devlet aynı sıkıntıları gelecekte yaşayacaktır, lütfen unutma. Devletin sahibi sen değilsin! Devletin mihenk taşı ülkücüler ve devletine gönülden bağlı her etnik mozaikten olanlardır.

Bu Cuma günü sayın Bahçeli gibi namazdan çıktıktan sonra ‘Ne mutlu Türk’üm diyene’diyebilecek kadar Türkiye sevdalısı mısın?

Sayın Cumhurbaşkanı; İnsanlar kriminal suçlu olabilir, çetelerin arkasında olan hani senin var ya, Trabzon’lu, çirkin ve kel, sana gündüz imam gece papaz diyen Süleyman efendi mi hedef gösterdi. Sokak çeteleri hap satar, eroin satar, karı satar. Ekonomik koşullardan sosyal devlet olamadığımız için gasp yapar. Kapalı olarak kimi kastediyorsun ?

Türkmen Alevi’lerinin, MAYAD’ın oylarını aldın. Konuşmanda neden onlara teşekkür etmedin?

Unutma! Sen yolcusun, Ülkücüler ve Türk Milliyetçi’leri, her etnik mozaiğe mensup vatan sevdalıları da hancılardır!

Annene, babana dua ettiğin gibi sayın Bahçeli’ye ve onun yol arkadaşlarına da dua et. Elinden ne gelirse de bana istediğini yapabilirsin.

Sokak çocuğu, sokak çetesi olmadığımı da o beyninin derinliklerine sok.

İnşallah nefsini yenersin, bu milletin hizmetkarı olursun. Eğer bunları yapabilirsen sana hakkımı helal ediyorum.

Başta devletin her kötü gününde, gövdesini ateşe koyan sayın Devlet Bahçeli’ye saygılar sunar, aziz milletimize saygılarımla arz ederim.”
http://www.diken.com.tr/cakici-erdo...-sahibi-degilsin-cete-olmadigimi-beynine-sok/

Ülkenin başkanına, mafya bozuntusu böyle posta koyma cesaretini nereden buluyor? Cumhurbaşkanına hakaretten binlerce kişi cezaevine atılmışken,
Cumhurbaşkanını alenen tehdit ve hakaret eden bu zat için bir işlem yapılacak mı?
Seçim sonrası kutlama adı altında uzun namlulu silahlarla terör estirenleri gördükçe bireysel silahlanmanın ne kadar tehlikeli boyuta vardığını görmemek için kör olmak gerek.Kutlama yapanların silahlı şovları içsavaşın habercisi değildir umarım.

Peker,çakıcı vs gibi mafyaları bu kadar palazlandırıp tehdit boyutuna varan söylemlerine göz yummanın amacı ne?
Son olarak ; çakıcı’nıntrabzonlu çirkin kel benzetmesine çok güldüm.:olamaz:Sayın soylu bakalım bunlara ne diyecek?

Ülkenin başkanına, mafya bozuntusu böyle posta koyma cesaretini nereden buluyor? Cumhurbaşkanına hakaretten binlerce kişi cezaevine atılmışken,
Cumhurbaşkanını alenen tehdit ve hakaret eden bu zat için bir işlem yapılacak mı?
Seçim sonrası kutlama adı altında uzun namlulu silahlarla terör estirenleri gördükçe bireysel silahlanmanın ne kadar tehlikeli boyuta vardığını görmemek için kör olmak gerek.Kutlama yapanların silahlı şovları içsavaşın habercisi değildir umarım.

Peker,çakıcı vs gibi mafyaları bu kadar palazlandırıp tehdit boyutuna varan söylemlerine göz yummanın amacı ne?
Son olarak ; çakıcı’nıntrabzonlu çirkin kel benzetmesine çok güldüm.:olamaz:Sayın soylu bakalım bunlara ne diyecek?

Bireysrl değil toplu silahlandırma o. Herkesin elinde bir silah bar kadın-erkek. Hayretle izledim 24 haziran kutlamalı videolarını.
Aüleyman Soylu ya gelince o şuan da ülkeyi karıştırmakla meşguldür görmezden gelir bunu !!!:KK11:

Yazık gerçekten ülke ne halde...
Kendini vatan sever olarak görüyor. Benim öğrendiğim vatanseverlik Bundeğil. Hata bende sanırım!!!
En Büyük TÜRKİYE

Bireysrl değil toplu silahlandırma o. Herkesin elinde bir silah bar kadın-erkek. Hayretle izledim 24 haziran kutlamalı videolarını.
Aüleyman Soylu ya gelince o şuan da ülkeyi karıştırmakla meşguldür görmezden gelir bunu !!!:KK11:

Yazık gerçekten ülke ne halde...
Kendini vatan sever olarak görüyor. Benim öğrendiğim vatanseverlik Bundeğil. Hata bende sanırım!!!
En Büyük TÜRKİYE
Bireysel silahlanma derken aslında birileri eliyle bu durumun toplu silahlanmaya dönüştüğünü biliyorum canım.Ahmet Maranki’nin belgrat ormanına gömdüğü güya öfkesi,sadat s.peker’in oluk oluk kan akıtacağız tehditleri,kader mahkumlarına af adı altında tüm çetecilerin serbest bırakılmaya çalışılması durumun vehametini ortaya koyuyor aslında.özellikle 15 temmuz sonrası silahlanma konusunda büyük bir artış var.İnşallah iç savaşa doğru gitmeyiz.

Bireysel silahlanma derken aslında birileri eliyle bu durumun toplu silahlanmaya dönüştüğünü biliyorum canım.Ahmet Maranki’nin belgrat ormanına gömdüğü güya öfkesi,sadat s.peker’in oluk oluk kan akıtacağız tehditleri,kader mahkumlarına af adı altında tüm çetecilerin serbest bırakılmaya çalışılması durumun vehametini ortaya koyuyor aslında.özellikle 15 temmuz sonrası silahlanma konusunda büyük bir artış var.İnşallah iç savaşa doğru gitmeyiz.

Maalesef bir tarafın silahlandığını görenler de silahlanıyor. Korku var bellibir kesimde gördüğüm kadarıyla. İç savaş korkusu, kendilerine saldırılacak korkusu.

Dilerim bu teoriler sadece paranoyak düşüncelerdir be iç savaş bu ülke de bir daha çıkmaz!

X