Çalışma günlüğüm📚📖

Munzurum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2020
575
456
Herkese merhaba,
KPSS den puanımı aldım. Normalde aralıkta olması gereken kurum yazılı sınavlarım covid yüzünden ertelendi ve zamanı belli değil. Burada çalışma günlüğümü tutarak kendimi motive etmek istiyorum. Çünkü bütün yaz kpss çalıştım sonra Aralık ayına kadar kurum yazılı derken nefes alamadım, hiç bir şey yapmak istemiyorum. Çalışmak yerine boş vakit geçirme gibi bir dürtüm var malesef. Bunu yenmek için çalıştığım hergün gelip zamanımı ve iddeallerimi düşüncelerimi buraya yazmaya karar verdim. Sonuçta emek verdiğim bu yolda zafere emin adımlarla gitmek istiyorum! 💪

Herkese merhaba,
KPSS den puanımı aldım. Normalde aralıkta olması gereken kurum yazılı sınavlarım covid yüzünden ertelendi ve zamanı belli değil. Burada çalışma günlüğümü tutarak kendimi motive etmek istiyorum. Çünkü bütün yaz kpss çalıştım sonra Aralık ayına kadar kurum yazılı derken nefes alamadım, hiç bir şey yapmak istemiyorum. Çalışmak yerine boş vakit geçirme gibi bir dürtüm var malesef. Bunu yenmek için çalıştığım hergün gelip zamanımı ve iddeallerimi düşüncelerimi buraya yazmaya karar verdim. Sonuçta emek verdiğim bu yolda zafere emin adımlarla gitmek istiyorum! 💪
Hayırlı olsun.. Hangi sınava çalışacaksın şimdi? Okul sınavlarımı?

Son iki gündür çalışmak konusunda süre artırmak istiyorum. Bunu başarmada zorlanıyorum. Sürekli ev aynı ortam beni zorluyor. Birinde 1.16 dk gibi çok kısa bir süre diğer günde 3 saat çalıştım ama maliyet muhasebesi ve analiz kısmını bitirdim. Bugün tekrarlarımı yapıp maliyeden hem tekrar hemde konu çalışması çapacağım. Hedef çalışma sürem en az 5 saat bugün için🐞💪💪

Son iki gündür çalışmak konusunda süre artırmak istiyorum. Bunu başarmada zorlanıyorum. Sürekli ev aynı ortam beni zorluyor. Birinde 1.16 dk gibi çok kısa bir süre diğer günde 3 saat çalıştım ama maliyet muhasebesi ve analiz kısmını bitirdim. Bugün tekrarlarımı yapıp maliyeden hem tekrar hemde konu çalışması çapacağım. Hedef çalışma sürem en az 5 saat bugün için🐞💪💪
Ben de bugün kütüphaneye geldim şuan açılmasını bekliyorum... Bende bugün bi 4 saat çalışırım... 📚📝Başarılar sanada... :21: :kahve:

Ben de bugün kütüphaneye geldim şuan açılmasını bekliyorum... Bende bugün bi 4 saat çalışırım... 📚📝Başarılar sanada... :21: :kahve:
Teşekkür ederim sana da kolay gelsin şimdiden:KK16: malesef kütüphaneler açık değil burada yoksa bende gitmek istiyorum evde baya yorucu oluyor artık😔

Teşekkür ederim sana da kolay gelsin şimdiden:KK16: malesef kütüphaneler açık değil burada yoksa bende gitmek istiyorum evde baya yorucu oluyor artık😔
Ben ilçede yaşadığım için burada kütüphaneye ders çalışmaya gelen kişi sayısı yok denecek kadar az. Korona var iyi oluyor mesela şuan koca salonda tek benim. Kimse yok. Görevliler dışında... Bende evde çalışmakta zorlanıyorum.. Haydi iyi dersler...

İyi akşamlar
Dün hedefime ulaştım ama bugün misafir geldiği için hedefinin yarısı çalışabildim. Kafamdaki derslerin dönem sonuna kadar bitmesi için sürrmi artırmam gerekiyor. Konu özeti çıkartıyorum zamanımı alıyor bu olumsuz durumu düzeltmem için çalışma sürem ay sonuna kadar artırmam gerekiyor..

Uzun bir süredir yazmadım ama bu ay çalışmalarımı hızlandırdı bugün bitirmeyi planladığım dersten sadece bir konum kalıcak gibi görünüyor. Bu benim için iyi çünkü yavaş çalışan bir insanım evde çalışmakta zorluyor beni birde not çıkarttığım iki tane dersi bitirmiş olucam. Moralimi bozan tek şey duy alımlarının yüksek kapatabilir olasılığı puanım kötü değil ama beni resmen sınırda tutuyor ya olucak ya olmayacak, bunun en önemli sebebi 90 üstü puanı olup yazan 5 kişi var malesef. Hayırlı olsun inşallah guy için çalışıp çabalamaya devam edelim o zaman..

Hayır önümde Hazine ve Maliye Bakanlığı kurum yazılı sınavları var. 3 tane gelir uzman yard. Vergi müfettiş yard. Defterdarlık uzman yard.
Çalışmalarının baya geniş çaplı olduğunu görünce konuna dahil olmak istedim. Bu kurumların sınavına önceden girdin mi?
Çalışmaların devam ediyor mu?

X