Cam şişeleri nasıl değerlendirebilirim?

muzipcemre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2020
231
201
28
Selamlar arkadaşlar, cam şişe biriktirmeyi seviyorum ve şimdi elimdekileri değerlendirmek istiyorum. Uzun zamandır biriktirdiğim şişelerle bir şeyler yapmak istiyorum ama ne yapacağıma karar veremedim. Şimdi sizlerden tavsiye almak istiyorum :) Cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederimmm.
WhatsApp Image 2020-05-28 at 9.46.16 PM.jpeg

Ben şeffaf renkli olanlarinin etiketlerini söküp yağdanlık yaptım. Siviyag ve zeytinyağı olarak kullaniyorum. Benimkiler şarap şişesiydi biraz daha kibar duruyor tabi şarap şisesi.

Merhabalar, benim aklıma şöyle bir fikir geldi;
1)şeffaf olanların içini yapay bitkilerle teraryum gibi süsleyip kablolu ışıklar var ya onlardan da koyarak gece lambası gibi bir şey yapabilirsiniz ( bir yerde süslenerek abajur altı olarak da değerlendirildiğini görmüştüm )
2) Dışlarını sprey boyayla rengarenk (ya da akrilik de olabilir) boyayıp jüt iple süsleyebilir ve içlerine çiçek koyabilirsiniz
3) Dekupaj transfer kağıtlarıyla ve çeşitli malzemelerle süsleyip dekor yapabilirsiniz

şimdilik aklıma gelenler bunlar:)

Merhabalar, benim aklıma şöyle bir fikir geldi;
1)şeffaf olanların içini yapay bitkilerle teraryum gibi süsleyip kablolu ışıklar var ya onlardan da koyarak gece lambası gibi bir şey yapabilirsiniz ( bir yerde süslenerek abajur altı olarak da değerlendirildiğini görmüştüm )
2) Dışlarını sprey boyayla rengarenk (ya da akrilik de olabilir) boyayıp jüt iple süsleyebilir ve içlerine çiçek koyabilirsiniz
3) Dekupaj transfer kağıtlarıyla ve çeşitli malzemelerle süsleyip dekor yapabilirsiniz

şimdilik aklıma gelenler bunlar:)
Teşekkür ederim, çiçek koyma fikri çok hoşuma gitti. Dediklerinizi değerlendireceğim :KK66:

Selamlar arkadaşlar, cam şişe biriktirmeyi seviyorum ve şimdi elimdekileri değerlendirmek istiyorum. Uzun zamandır biriktirdiğim şişelerle bir şeyler yapmak istiyorum ama ne yapacağıma karar veremedim. Şimdi sizlerden tavsiye almak istiyorum :) Cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederimmm.
Eki Görüntüle 2641076
Merhaba, ben boyama yapmayı çok seviyorum. Ahşap boyama yapıyorum akrilik boya vs ile. Böyle boş şişe vardı evde onu da çok güzel bir renge boyadım, üzerine de dekupaj kağıdı yapıştırdım ve dekoratif bir obje yaptım. Size de tavsiye ederim youtube da videoları var, şişe boyama yazıp bakabilirsiniz 🤗

Merhaba, ben boyama yapmayı çok seviyorum. Ahşap boyama yapıyorum akrilik boya vs ile. Böyle boş şişe vardı evde onu da çok güzel bir renge boyadım, üzerine de dekupaj kağıdı yapıştırdım ve dekoratif bir obje yaptım. Size de tavsiye ederim youtube da videoları var, şişe boyama yazıp bakabilirsiniz 🤗
çook teşekkür ederim, boyalar hakkında hiç bir fikrim yok maalesef ama internette "şişe boyama" diyerek arattığım zaman karşıma bir sürü video geldi onları izleyeceğim :halay: tekrar çok teşekkür ederimmm

üzerine renkli ahşap, sunta vs koyup köşeye raf yapabilirsin 4 ayaklı, çok şık duruyor.

Eklentiler

• 2198c66a3ce1b07cd63bba7fd0d998c2.jpg
    2198c66a3ce1b07cd63bba7fd0d998c2.jpg
    123,2 KB · Görüntüleme: 131
X