Mutfak Dekorasyonu Cam tencereeeee

Çok cahilim duymadım hiç, bazı borcamları ocakta yemek ısıtma amaçlı kullanıldığını biliyordum ama cam tencere çok gereksiz bence amaç ne ki??

Ben de gördüm canım, çok şık görünüyor gerçekten ama nasıl kullanılcağını ben de bilmiyorum ve merak ediyorum. Yani sadece servis için mi, yemek piştikten sonra yoksa ateş üzerine de konuyor mu?? Bilen biri cevaplarsa harika olacak:KK34:

Canim ocakta kullaniliyor ayni zamanda servis icin de gayet şık :))
Ama yemegi yaparken dibi tutarmi acaba yada yakar mi ki?? Borcamlar fena oluyo cunku

Canim ocakta kullaniliyor ayni zamanda servis icin de gayet şık :))
Ama yemegi yaparken dibi tutarmi acaba yada yakar mi ki?? Borcamlar fena oluyo cunku

Ocakta da kullanılması çok iyiymiş. Yemeği pişerken camdan görmek bence de hoş bir fikir. Dediğin gibi dip tutma veya yakma sorunu varsa kötü tabi ki:KK50: Kullanan var mı kızlaaar??

pişirmesek bile o şekilde servis etmekte çok hoş olabilir bence ve ilk kez gordum hemen alıcam kendıme saol canım

Biev | Cam Tencereler

Canım verdiğin linke baktım, fiyat da uygun orda ben de almayı düşündüm; ama bişe sorucam sana...Biev den hiç alışveriş yapmadım, kullanmadım... Bu marka iyi mi acaba:44:

Son düzenleme:
Canım verdiğin linke baktım, fiyat da uygun orda ben de almayı düşündüm; ama bişe sorucam sana...Biev den hiç alışveriş yapmadım, kullanmadım... Bu marka iyi mi acaba:44:

vala canım cam tencere yazdım merakımdan ilk orası çıktı benımde bılgım yk pek fazla ama fıyatı uygun geldı ben alıcm

Bu linki açamadım canım, bazi sitelere giremiyorum işyerinde de, engelli:KK50:

benımde iş yerınde cogu lınkım engellı ama bu sayfayı acmıştı:KK53:bizi bu şekılde engelleyemıycek patronlar:KK53:iyiki kk yasaklı değil $10145_6P.jpg
:KK53:

Canım yeri cam tencere forumu değil, istersen özelden sor cevaplayayım, ne bilmek istiyorsan:KK34:

X