Cam yutma ihtimali

Incredible incredible

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2015
7.212
19.926
Herkese merhaba , dün ben yemek yaparken nar ekşisi şişesi devrilip kırıldı. Yemeğin üstüne baktım birşey yoktu. Her ihtimale karşı üst kısmını attım. Çocuklara da en dibinden verdim tabaklarına koyarken. Bize de gelmedi , çocuklarda yerken ağzımıza birşey geldi demediler. Küçük oğluma zaten ben yediriyorum 3 yaşında herhangi bir citirdi da gelmedi ağzından ama bende kaygı bozukluğu var. Dünden beri uyuyamadım. Ya varsaydi ya bilmeden yuttularsa diye. Yemeği atmadigim için kendimi sucluyorum . Emin olmuştum bakınca o an ama sonra panik atağım geldi ve ya birşey varsaydi diye. Bir yanım diyor cam yeme hastalığı olan insanlar var olsa onlara olurdu diye. Ama kendimi yiyip bitiriyorum. Öğleden sonra ya doktor randevusu aldım. Büyük oğlum 8 yaşında o.emin ağzıma gelmedi diyor . Ama küçüğü götüreceğim

Mune Mune abla konumu bdvye tasimanda sıkıntı olur mu acaba , benim için dert ama senin için burası daha münasip diye düşündüm , burda da cevap veren olmuyor 🙈

Herkese merhaba , dün ben yemek yaparken nar ekşisi şişesi devrilip kırıldı. Yemeğin üstüne baktım birşey yoktu. Her ihtimale karşı üst kısmını attım. Çocuklara da en dibinden verdim tabaklarına koyarken. Bize de gelmedi , çocuklarda yerken ağzımıza birşey geldi demediler. Küçük oğluma zaten ben yediriyorum 3 yaşında herhangi bir citirdi da gelmedi ağzından ama bende kaygı bozukluğu var. Dünden beri uyuyamadım. Ya varsaydi ya bilmeden yuttularsa diye. Yemeği atmadigim için kendimi sucluyorum . Emin olmuştum bakınca o an ama sonra panik atağım geldi ve ya birşey varsaydi diye. Bir yanım diyor cam yeme hastalığı olan insanlar var olsa onlara olurdu diye. Ama kendimi yiyip bitiriyorum. Öğleden sonra ya doktor randevusu aldım. Büyük oğlum 8 yaşında o.emin ağzıma gelmedi diyor . Ama küçüğü götüreceğim
Mide cami ogutuyor, endise etmeyin ☺️

Mide cami ogutuyor, endise etmeyin ☺️
Yediğinden bile emin değilim zaten. Çünkü kimseye denk gelmedi. Çocuklara da dipten verdim. Ama işte bende kaygı bozukluğu var. Herşeyi kafam da fazla kuruyorum. Çocukların sağlıkları konusunda bu durumum. Telkin edilmeye ihtiyacım oluyor. Çok sağolun 😊

Genel kural mideye gittiyse bağırsakları da geçip dışkıyla atılır 👍 Hiç sıkıntı yapmayın sorun olsaydı gece kötüleşir zaten sizi acile götürtürdü 😉
İnternette doktor sitesinde bir kaç doktor cevabına baktim ,biri prof. Du onlar da aynı şeyi yazmış 😊

X