Canım çok sıkkın,( Kızlar ağlıyorum yaaa ne yapayım ben , tartışmalı mıyım?

@dilarem , Tatlım yok deşifreyle ilgisi yok. Arkadaşlarının arasında defalarca konuştuk. Hatta arkadaşları beni kıskandırmak için telefonun arkasından mehmet sana birisini bulalım falan demişti, mehmette hıh benim başım bağlı zaten demişti =)) Hafta içi internete girdiğimizde cam actığımızda falan arkadaşları yanında oluyor, yani o açıdan bir problemimiz yok =))

"Dönerse senindir,dönmezse elin"

Bak ne güzel söylemişsin.

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim kızlar. En mantıklısı üzerine hiç gitmemek. İftardan önce mesaj attı. Ben dayanamayıp yazmıştım öğlen 'hani haber verecektn?" demiştim. O da mesaj atmş. 'aşkm bugün 30 agustos törendeydk." diye. =) İçim rahtladı valla =)) Ama olsun yine de mesaj atmayı kesti. Özletmekse özlemekse derdiii amannn özlesin =)) Takmayacağım ne de olsa ağlasam da sızlasam da görmüyr, bilmiyor ki... =)) O yüzden kendimi üzmemin bir alemi yok gerçekten. zemuszemus ,,

Bu arada çok fazla çevresi vardı yani ortamı dar değildi, simdi daha da çok genişledi. =) Geniş cevre iyidir yaaa inş kötü sonuç vermez ama hayırlısı işte allahtan arkadaşlar. Boşuna üzmüyüm ben kendimi ne de olsa her şey olacağına varıyor dediğiniz gibi.

Pırlanta kalpli arkadaşlarım hepinize ayrı ayrı teşekkür edrimmm :kedi:

Bence sizinki şu an için ideal bir ilişki..
sen üniversiteyi kazan,o okulunu bitirsin mesleğe atılsın..
herşey daha da yolunda gider,yanyana olsaydınız hayatınızı boşverebilirdiniz.
şu an için ayrı olmanız hayırlı bile olmuş.
herşeye olumlu bakmaya çalış,çocuğa güven.
güvenini sarsarsa zaten basarsın tekmeyi,ama sarmazsa seni kazanır..
ilişkiniz devam eder,yıllar geçer ve hep birlikte olursunuz.
bana anlattıkların kadarıyla yanlış birşey yapacak gibi gelmiyor.

bence çok üstüne gidiyosun canım ya
sen bence bıraz azalt şu mesajdı arama olaylarını falan kacan her zaman kovalanır
bunu unutma bu kadar üzerinde durma bence sen kendı hedeflerine yönel bırak o arasın sorsun merak etsın

seni merak etmesi için senden haber alamaması gerekir.ama sen msjlarla zaten bütün halini arz etmişsin.bırakta bi merak etsin adamcağız.

adam aşık değil ki
aşık olsa ne seni habersiz bırakırdı nede senden habersiz yaşayabilirdi.
iki kere iki dört.sengözlerimebaksanab
ayrıca erkeklerin üstüne fazla gitme bırak o seni merak etsin arasın sordun mesaj yazsın nerdesin desin.sende ona hava at.geziyorum şurdayım burdayım,mutlu olduğunu hissettir.baksana beyefendi hafta sonları planlar içinde sen...merakta....:1closedeyes:

Mesajlar biraz abartılı olmuş bence tatlım.
Şahsen banada bu kadar arkaarkaya rapor gibi mesaj gelse,bende daralırım.
Santral memuru değilki bu adam7/24 telefon başında mesaj yazsın.
Sende onun gibi yap yazarsa kısa ve öz yaz yolla.
Sorarsa sebebini SENDEN ÖĞRENDİM dersin.

Kızlar emin olamıyorum. Seviyor, diyorum emin değilim, Sevmiyor diyorm ondan da emin değilim. Akşam mesajlaştık, azıcık. Geç cevap yazdı. Her zamankinden daha geç. Ama içeriği her zaman ki gibi güzeldi. Seviyor gibi yani.. Cook özlediğini falan söyledi. Ne yaptııını cok kısa olark acıkladı. Ki bişey anlamadım :S Cumartesi meyve yedm dısarda dedi. H?? ne meyvesi dedim? :S saydı meyveleri. Sonra nerde dedm. Sahilde yedm dedi.. Anlamadım niye sadece böle dedi :S Cidden anlamadım. Bugn de törendeymiş. yaa bilmiyorum arkadaşlar anlamadım valla. ama bana hiç ne yaptn demedi. Hiç sormadı ne yaptığımı. Bende hiç üzerine gitmedim. Normalmiş gibi yazdım. Bi süre sonra mesaj yazmadı. Uyuyakaldı galiba. iyi geceler tatlı rüyalar askm dedim. İLk defa bu kadar kısa, öz, az sevgili bi mesaj attm. Kötü hissediyrm arkadaşlar yaaa. Bilmiyorm kii :KK43: :/ Hala canım sıkılıyor. Hiç böyle yapmazdı... :KK43: Hiç hemde offf offfff offff :umursamaz: Abartmıyorm arkadaşlar bi kötü oldum ama takmıcammmm bende onu... off off :gitme:

İşte liseden sonra herkese bişeyler oluo . hep bekledikleri özgürlük ellerinde ne yapckları bilinmez . ama hep kötü düşünmemek lazım bilemiyorum . çok çaresiz bi durum . ama bnce o atana kdr sen atma ve o atınca da kısa cvplar ver bi süre

bence o sana en az 5 mesaj atana kadar sen mesaj atma ... ay böyle kendini kasan erkeklere de sinir olurum ha..

buaralar ben de kıskançlık krizlerinde olduğum için kelin ilacı olsa olacak..ama şu var ki uzun uzun mesajlar atıp karşılığında kuru bi msj alırsam bi daha okadar romantizme gerek olmadığını düşünürüm. bence de çok üstüne düşüyorsun..sen arama bakalım..erkekler ilginin azaldığını hemen hissederler..çok şımartmışsın..
buarada tamam istanbul'da ama olta atıp balık tutmuyo ki canım..okdar da korkma..herkes kolunu açıp onu beklemiyo merak etme..
:KK66:

bence bu kadar sıkma sürekli size mesaj yazamaz ki bu adam bence biraz bırakın sizin yoklugunuzu hissetsin ama bu sekilde sadece mesaj sesi duyunca tüyleri diken diken olan bir erkek olur hayatınızda ve polis okulu disiplinli bir yer neticede elinde telle gezemez biraz anlayıs gösterin ,sizde ders calısın rahatla

bence yapacagın tek sey uzerine gitme biliyorum insan sinir yapıyor ama oda bu duskunlugunun farkındaysa rahatlıgı ondandır

İŞe yaradı kızlar. Dün yazacaktım unutmuşum =)

Dün öğlen sularında hiç haber vermeden, mesaj çekmeden dershaneye gittim. Sonra ne yapıyorsun askım diye mesaj atmış ben atmadan. Duymazlıktan geldim. İkinci bi mesaj askm yazıyor sadece. Üçüncüde caldırdı. Bende ayy askm yeni fark ettm dershanedeyim fln dedim. Acayip merak etti =)) Ya kontor al konuslm aklım sende kalıyorr, özlüyorm, merak ediyorum lütfn dedii =)) =))) Bugün kontor alcam arkadaşlar konsmak için. Bide sabah 5 den 7 ye kadar mesajlaştık x)) Ayy çok güzeldiii yaaaa, simdi derste askm oyy oyyy :lepi:

İŞe yaradı kızlar. Dün yazacaktım unutmuşum =)

Dün öğlen sularında hiç haber vermeden, mesaj çekmeden dershaneye gittim. Sonra ne yapıyorsun askım diye mesaj atmış ben atmadan. Duymazlıktan geldim. İkinci bi mesaj askm yazıyor sadece. Üçüncüde caldırdı. Bende ayy askm yeni fark ettm dershanedeyim fln dedim. Acayip merak etti =)) Ya kontor al konuslm aklım sende kalıyorr, özlüyorm, merak ediyorum lütfn dedii =)) =))) Bugün kontor alcam arkadaşlar konsmak için. Bide sabah 5 den 7 ye kadar mesajlaştık x)) Ayy çok güzeldiii yaaaa, simdi derste askm oyy oyyy :lepi:
süpeeersiin........vereliniortak ama sakın eski moduna dönme..her zaman bi adım geride dur. o yaklaşsın...boşver yine konuşmak için arayan (ya da çaldıran) o olsun :eek:

üstüne düşme bence çok üstüne düşmüşsün gün içinde kaç mesaj o
bırak hiç bişey yazma o sana bişey yazana kadar....

X