Bebek İkinci El casual cadillac travel sistem bebek arabası satılıktır...

foto en kısa zamanda yükleyeceğim. şu anda kullanmadığım için depomuzda duruyor ama siyah renk ve sıfırından hiç bir farkı yok dediğim gibi çok az kullandık. bebeğim büyüdüğü için baston puset alıyorum o yüzden satıyorum... şu an ki fiyatını biliyorsunuzdur 850 e satıyorum. kargo ücreti düşülebilir... ürün aşağıdakinin aynısıdır(siyah renk)http://www.hepsiburada.com/casual-cadillac-travel-sistem-bebek-arabasi-apron-p-AILEILBECS13A1275

Diğer siteye baktınız mı? Orda da 999 TL ayrıca kargoyu da düşeceğimden bahsettim ... ürünün yalnızca 4 ay kullanıldığını da söylemiştim bebeğim kış bebeği olduğu için nisandan sonra ancak kullandık zaten şu anda 9,5 aylık bir bebeğim var. ürünün sıfırdan bir farkı yok. kendi arabamız da küçük olduğu için bagaja daha rahat sığacak bir baston puset alacağız hemde kızımın da baston kullanmak için yeterince büyüdüğünü düşünüyorum :) ciddi düşünenler olursa belki ufak bir pazarlık payımızda olabilir . Almak İSteYenLere duyurulur saygılar...

Diğer siteye baktınız mı? Orda da 999 TL ayrıca kargoyu da düşeceğimden bahsettim ... ürünün yalnızca 4 ay kullanıldığını da söylemiştim bebeğim kış bebeği olduğu için nisandan sonra ancak kullandık zaten şu anda 9,5 aylık bir bebeğim var. ürünün sıfırdan bir farkı yok. kendi arabamız da küçük olduğu için bagaja daha rahat sığacak bir baston puset alacağız hemde kızımın da baston kullanmak için yeterince büyüdüğünü düşünüyorum :) ciddi düşünenler olursa belki ufak bir pazarlık payımızda olabilir . Almak İSteYenLere duyurulur saygılar...

Benımde bebegım kış ayında dogacak Kasımın sonu Kendı arabamızda var .. Neden arıtk ıhtıyac duymuyorsunuz arabaya bendemı almasam ? :) Yazınızı gorunce dıkkatımı cektı

Benımde bebegım kış ayında dogacak Kasımın sonu Kendı arabamızda var .. Neden arıtk ıhtıyac duymuyorsunuz arabaya bendemı almasam ? :) Yazınızı gorunce dıkkatımı cektı
büyüdüğünde baston kullanmak daha pratik geldi ve de çokta memnunum keşke baştan tam yatar bir baston alsaymışım :)

kızlar bende casual cadıllar aır aldım valla ıns memnun kalırız cok agır cıdden :KK70: Ama gorusnusu ıcın deger dıyorum :KK70:
Bılemıom tabıde cok ıcıme sınerek aldım hayırlısı

X