Doğuma Hazırlık Casual Sonic Bebek arabası yorumları

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

hilivingston

burdan mars'a kadar... :)
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2014
183
652
Herkese merhaba :)
Kısmetse ekim ayında bir bebeğimiz olacak. Yaklaşık 1 aydır en uygun bebek arabasını seçmeye çalışıyoruz. Bebek arabasında olmasını istediğimiz birkaç özellik var;
1-Bebek arabasının hafif olması
2-Çift yönlü kullanılabilmesi
3-Bebek kucağımdayken tek elle bebek arabasını kapatabilmek
4-Arabakatlandığında sürüklenebilmesi (8-10 kilo olan bebek arabalarını elde taşımak eziyet olur diye düşünüyorum bu sebeple katlandığında sürüklenebilmesi önemli bir etken)
Uzun araştırmalar sonucu Casual Sonic ve Kraft Pop-up bebek arabalarını buldum. Kraft için çok sarsıyor diye yorumlar okudum. İkisinin de linkini bırakıyorum. Yorumlarınızı heyecanla bekliyorum :)

kimse buna cevap vermemiş :KK48: ben kendi gözlemlerimi ve düşüncelerimi yazayım belki bir gün bu arabaya bakmak isteyen olur;
1-casual sonic bebek arabasını gidip e-bebek'te gördük. araba kullanışlı evet çift yönlü kolay kapanıyor (!) vs. ama aç kapa yeri o kadar çabuk bozulmuş ki almaktan vazgeçtik. e-bebek çalışanı da tavsiye etmedi zaten.
2-kraft pop-up'da çok uygun bir araba yalnız onu tekerlekleri çok küçük bebeği çok sarsar bebek ağırlaştıkça sürmesi zor olur diye almadık.

kimse buna cevap vermemiş :KK48: ben kendi gözlemlerimi ve düşüncelerimi yazayım belki bir gün bu arabaya bakmak isteyen olur;
1-casual sonic bebek arabasını gidip e-bebek'te gördük. araba kullanışlı evet çift yönlü kolay kapanıyor (!) vs. ama aç kapa yeri o kadar çabuk bozulmuş ki almaktan vazgeçtik. e-bebek çalışanı da tavsiye etmedi zaten.
2-kraft pop-up'da çok uygun bir araba yalnız onu tekerlekleri çok küçük bebeği çok sarsar bebek ağırlaştıkça sürmesi zor olur diye almadık.
Selam bende bebek arabasi arayışı içindeyim siz alabildinizmi?

X