Çatlak tedavi yöntemleri

xtweety

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2022
41
23
24
Merhaba arkadaşlar, çatlak tedavisi için hangi yöntemleri denediniz? Sonuçlarınız nasıl oldu?
Ben evde kendi yöntemlerimle C vitamini kolajen ve madesecol hametan acnelyse kullanıyorum. Etki etti , etmedi diyemem ilk fotoğraflarıma göre arada fark var. Tavsiye ederim. Striort (vakum) tedavisine de gittim bi etki göremedim 2-3 seansda hemen etki eden bi tedavi yöntemi değilmiş en az 8 seans demişlerdi. Canımı gerçekten çok yaktı şu an gitmeyi düşünmüyorum.
Bugün bir kaç araştırma daha yaptım. Şu an en iyi yöntem icon lazer diyorlar. Bu tedaviyi de deneyen olduysa mutlaka yorumlarınızı bekliyorum çok teşekkür ederim şimdiden 💕

merhabalar ben ıcon lazer hiç duymadım.Ama pm serum ile tedavi var takip ettiğim nasıl etkisi var bilmiyorum.şu an kendim evde acnelyse madecaol hametan yapıyorum daha on gün oldu en az altı ay diyorlar bunu deneyeceğim.

pbserum öneririm ben yaptırdım doktora iğneli bir işlem. çatlak veya selülit, ikisi için de iyi geliyor. evde devam etmem için de krem verdi şu an tek seans sonucundan memnunum.. instagram sayfalarından ulaşıp bilgi alabilirsin istersen

X