Catlatma ignesi 10.gun test negatif.

Kızlar merhaba.bende ilk defa bu ay 5 gün klomen kullandım.2 tane gelişmiş yumurtam oluştu.doktor çatlatma iğnesi verdi 24 saat sonra başlayın yapabildiğiniz kadar yapın dedi.benim sorum şu sizler her gün mü denediniz çünkü hergün çok zor oluyor ve az sperm gidiyor.yoksa gün aşırı mı denediniz.açıkçası doktora bunu sormayı unutmuşum.yapabildiğiniz kadar yapın dediği için hergün denedik ama sperm az az gitti.acaba hata mı ettik.bu durumu tecrübe eden var mı?

Kızlar merhaba.bende ilk defa bu ay 5 gün klomen kullandım.2 tane gelişmiş yumurtam oluştu.doktor çatlatma iğnesi verdi 24 saat sonra başlayın yapabildiğiniz kadar yapın dedi.benim sorum şu sizler her gün mü denediniz çünkü hergün çok zor oluyor ve az sperm gidiyor.yoksa gün aşırı mı denediniz.açıkçası doktora bunu sormayı unutmuşum.yapabildiğiniz kadar yapın dediği için hergün denedik ama sperm az az gitti.acaba hata mı ettik.bu durumu tecrübe eden
Igneden iki önce iğneden sonra Uc gün boyunca

Herkese merhaba,

Oncelikle beni catlatma ignesi konularina yazdigim mesajlardan taniyor olabilirsiniz, yeni konu acma sebebim gruplari surekli mesgul etmek istememem ve belki daha cok kisiye ulasabilirim dusuncesi 😊 bu ay ilk kez klomen+catlatma ignesi tedavisine basladim 25 ocakta igne oldum, 12 gun sonra yani 6 subatta test yapabilecegimi soyledi doktorum. Igneden sonra hic belirtim olmadi hala da yok acikcasi. 8.gun itibariyle cok erken oldugunu bilerek sadece gidisati gormek amaciyla test yapmaya basladim. 8.gun silik bir pozitif gordum, ignenin etkisi yalanci pozitif oldugunu biliyorum zaten bekledigim bir durumdu. 9.gun negatif diyebilecegim bir testti yani beynimi cok zorlarsam cizgi gorebilecegim testlerden. Bugun 10.gunum ve gercekten tertemiz bir negatif var. Acikcasi bu kadar erken negatif gormeyi beklemiyordum. Saniyorum ki ignenin etkisi gecti artik. Bu sekilde yasayip ilerleyen gunlerde pozitif goren var mi aranizda? 🌸

Bende bu sabah 10. Gün test yaptım arkadaşlar pozitif görüldü silik de olsa 2 gün önce yaptım ikinci çizgi yoktu bile

İğneden sonra 11.günüm kocaman bir Negatiffffffff :KK43:((
Üzülme cnm bnm inşallah rabbim em kısa zamanda sanada tatdirsin daha çok erken bekle bi iki gün daha ümidini kesme allahın ozniyle sendende duyacak güzel haberi bende yarın Dr kontrolüne gidecem bakalım hepimize rabbim taddirsin🙏🙏🙏

Üzülme cnm bnm inşallah rabbim em kısa zamanda sanada tatdirsin daha çok erken bekle bi iki gün daha ümidini kesme allahın ozniyle sendende duyacak güzel haberi bende yarın Dr kontrolüne gidecem bakalım hepimize rabbim taddirsin🙏🙏🙏
Ah inşallah sağlıcakla bebisin seninledir 🤲🏻 Yaz buraya lutfennnnn.

Eklentiler

• 20211020_120005.jpg
    20211020_120005.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 49
İğneden sonra 11.günüm kocaman bir Negatiffffffff :KK43:((
Cnm dün gittm Dr rahim duvarı 17 cm kalınlasmis dedi bu çok güzel dedi bthcg istedi verdim sonucu az önce öğrendim negatif 😢😔 insallah senin güzel habekleneni alırız bu seferde olmadı hayırlısı rabbim herkese taddirsin bizlerede insallah🙏🙏

Cnm dün gittm Dr rahim duvarı 17 cm kalınlasmis dedi bu çok güzel dedi bthcg istedi verdim sonucu az önce öğrendim negatif 😢😔 insallah senin güzel habekleneni alırız bu seferde olmadı hayırlısı rabbim herkese taddirsin bizlerede insallah🙏🙏
Benimde bugün 15.gun doktora gitmedim ama dün yaptım test yine Negatiffffffff benimde bu ay olmadı anlayacağın regl bekleyecegiz o zaman :KK43:

Ben dun reglBenimde bugün 15.gun doktora gitmedim ama dün yaptım test yine Negatiffffffff benimde bu ay olmadı anlayacağın regl bekleyecegiz o zaman :KK43:

Benimde bugün 15.gun doktora gitmedim ama dün yaptım test yine Negatiffffffff benimde bu ay olmadı anlayacağın regl bekleyecegiz o zaman :KK43:
Benim dün Regl olmam lazım di ama olmadım bugün 14. Günüm genede yarindan sıra tekrar test yapacam cnm belkide geç döllenme olmuştur inşallah sendede öyledir cnm bnm🙏🙏hayırlısı rabbim duysun bizleri

Benim dün Regl olmam lazım di ama olmadım bugün 14. Günüm genede yarindan sıra tekrar test yapacam cnm belkide geç döllenme olmuştur inşallah sendede öyledir cnm bnm🙏🙏hayırlısı rabbim duysun bizleri
Test yaptın mı benim bugün iğneden sonra 17.gunum korkuyorum :KK43:

X