ÇATLATMA İĞNESİ SONRASI 11.GÜN BETA

Merhaba bende çatlatma iğnesi sonrası bugün 11. Günüm evde test yapsam çıkar mı acaba çok merak ediyorum doktorum 3-4 nisanda kan vermemi önerdi ama ben acaba var mı yokmu kendimi yiyip bitiyorum
Ben yaklaşık 4 tane falan erken gebelik testi yapmıştım o süreçte:) beklemek çok zor ama tavsiyem hayal kırıklığına uğramamak adına 14. günü beklemen, daha erken yapılan testlerde iğne etkisiyle yalancı pozitif çıkıyo, bizzat teyit ettim 🥲

Ben yaklaşık 4 tane falan erken gebelik testi yapmıştım o süreçte:) beklemek çok zor ama tavsiyem hayal kırıklığına uğramamak adına 14. günü beklemen, daha erken yapılan testlerde iğne etkisiyle yalancı pozitif çıkıyo, bizzat teyit ettim 🥲
Merhaba ovitrelle vurulalı 1 hafta oldu hCG 21 progesteron 28 çıktı yarın yine kan vericem sizce iğne etkisi mi

Merhaba bugun ignemin 12.günü 5 gün klome kullanıp caglatma ignesi vuruldm doktor yumurtlarn catlams ddi sıvı içinde ddi 3 tane yumurtam olusmtu 20mm 17mm civarlrnda dün kan verdm 0.6 cktı acaba pozitif olurmu beklemelimiyim

Kızlar merhaba ben 14 nisanda çatlatma iğnesi vurdum o günü de sayarsak 12. Günüm daha önceden de kullanmıştım 11.gün negatif olmuştu hep bu sefer yapar yapmaz ikinci çizgi oluştu kan verdim 45.9 çıktı iki gün sonra tekrar kan vereceğim sizce düşme falan olur mu yoksa bu sefer başardık mı yardımcı olur musunuz 🥰

Bu da bugünkü testim anında çıktı çizgi

Eklentiler

• IMG_2666.jpeg
    IMG_2666.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 6
X