Çatlatma iğnesi sonrası ovülasyon testinin sürekli pozitif olması

Ruogasci

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
944
328
26
Ovülasyon testi aldığım sayfanın sahibi de öyle dedi. Lh hormonu fazladır dedi. Ama ne bileyim biri de kiste donerse de pozitif olur deyince dünden beridir içim içimi yiyor inşallah öyledir. İgnenin etkisidir
İğnede hcg olduğundan pozitif cıkıyor

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :47 Kg. Şimdiki Kilom :47 Kg.

Hali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2021
2.879
2.122
Canım benim doktorum da seninki gibi ertesi gün akşam ondan sonra demişti ilişkiye ama eşim üçüncü günü yani catlamanin olacağı gün iş seyehati çıkınca sperm içerde bekler diye ilk günü de değerlendirdik. Sonra iptal olunca üçüncü günü de değerlendirdik
Anladim canım brn önceki günler yapicaz mi dedim yumurtaların büyümeden catlamasini istemeyiz dedi bilginiz olsun

Ruogasci

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
944
328
26

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :47 Kg. Şimdiki Kilom :47 Kg.

kizinbiri9

Umudum Allah'tan🌸
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
3.880
4.003
Sadece parol kullanmami söyledi. Anlayamadım bende. Sizin de mi tedaviyle oldu bebisiniz sağ salim kucaklayin💕
Merhaba tedavin pozitif olsun İnşallah 🤗 çatlatma iğnesi hcg içerdiği için ovulasyon pik çıkar hcg bitene dek. Hamile olduğumuz da da ovulasyon pik çıkıyor :) iğne etkisi geçtiğinde normale dönmeye başlar test. Kist falan yoktur yani😇

Erkencikus28

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2021
25
20
27
Kızlar bir şey soracağım ben sabah 10 da iğne oldum yarın akşam 10da dedi doktor ilişkiyi ilişkiyi daha öncesinde de yapmışsınız neden acaba? Duruylc Duruylc E Erkencikus28
Yani öncesinde ilişki yaşamasanda olur benim ki tamamen kendi kafamın rahat etmesiyle ilgiliydi yoksa benim doktorumda 24 saat sonra başla dedi

Duruylc

Minik prensesim DURU'm ♡
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2016
1.844
1.541
27
Merhaba tedavin pozitif olsun İnşallah 🤗 çatlatma iğnesi hcg içerdiği için ovulasyon pik çıkar hcg bitene dek. Hamile olduğumuz da da ovulasyon pik çıkıyor :) iğne etkisi geçtiğinde normale dönmeye başlar test. Kist falan yoktur yani😇
Ya teşekkür ediyorum 💕 kızımda ilk ovulasyon testiyle öğrenmiştim hamilelgimi inşallah bunda da böyle olur🥰