Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesinden sonra gebelik testi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle canım. Bende ovulasyon testi sipariş ettim. Herkes aynı düşüncede. Ovulasyon testi sayesinde hamileliği yakalayan çok olmuş
Dogru diyorsun bende cok okudum ovulasyonla hamile kalanlari ama ben daha onceleride kullandim bende hep dalgalanmali geciyordu yani yumurta problemi olanlar ovulasyon ise yaramiyor yani bende oyle.. hakkimizde hayirlisi olsun

Dogru diyorsun bende cok okudum ovulasyonla hamile kalanlari ama ben daha onceleride kullandim bende hep dalgalanmali geciyordu yani yumurta problemi olanlar ovulasyon ise yaramiyor yani bende oyle.. hakkimizde hayirlisi olsun
Düzensiz adet görenler adet bittikten 3 gün sonra başlanmalı diye okumuştum bir yerde çünkü ne zaman catliycagini bilemediğimiz için.

kızlar selam tekrardan ben çatlatma iğnesinin 18. günü adet oldum normalde adetim 6 gün sürerdi 3. günde bitti benim neyden kaynaklı olabilir acaba bilginiz var mı ?

Hayırlısı olsun canım iyi bir doktor da araştırıp bulmak lazım.. Ben ms hastası olduğum için dokuz eylülde nöroloji doktorum o yüzden kadın doğum doktoru da ordan olsun istedim en azından herhangi bir durum yaşanacak olursa birbirleriyle irtibatta olurlar diye.. Çoğu insan özel tercih ediyor ama bence devlet hastanelerinde de bu konuda çok iyi doktorlar var özellikle araştırma hastanesi olanlarda.
merhabalar dokuz eylul hastanesine devam ettiniz mi?bende 10 gun once çatlatma ignesi vuruldum

X