Çatlatma iğnesinin 10. Ve 11.günü

Canım ben ovitrelle kullandım yok hiç test yapmadım kanda veremedim zaten bugün erken gebelik testi alcam bakalım yarın yapcam yarın 14. Gün çünkü bekleyim dedim etkisi geçti mi bilmiyorum hiç. İnşaallah ikimizde güzel haberlerle geliriz canım benim dua et bana yarın inşaallah haber ederim 🥰🥰🥰🤲🤲🤲
Canım sonucun ne oldu merak ettim 🙈🤲🏻😍bende şimdi lavaboya gittim önce pembe leke geldi bir damla sonra beyaz akinti geldi kafayı yiyecem ya az öncede yarın için doktordan randevu aldım 🥺🥺🥺😢😢😢😢😢

Kızlar merhabalar,
2 haziran da çatlatma iğnesi oldum. Bugün 11.günüm. Dün normal gebelik testi bugünde erken gebelik testi yaptım bi bakabilir misiniz lütfen? Sizce iğne etkisi midir? Bugün silik ama baya net yani gözle görülür çıktı 2.çizgi
[/QUOTE
Kızlar merhabalar,
2 haziran da çatlatma iğnesi oldum. Bugün 11.günüm. Dün normal gebelik testi bugünde erken gebelik testi yaptım bi bakabilir misiniz lütfen? Sizce iğne etkisi midir? Bugün silik ama baya net yani gözle görülür çıktı 2.çizgi
Merak ettim hamile misiniz benimde testim boyle

Kızlar merhabalar,
Gebe kaldınız mı bu teste göre

X