Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesinin 12. Günü idrar pozitif, kan negatif

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

charlottes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
2.217
2.269
37
Merhaba arkadaşlar. 13 Kasım gece çatlatma iğnesi vuruldum. Bugün 12. Gün. Sabah ilk idrarla test yaptım. Testin 5 dakika sonraki görüntüsünü de buraya ekliyorum. Bana göre sonuç pozitif ama iğnenin etkisi olabilir diye şüphe ettim. Kan testi vereyim en iyisi dedim. Sonucu 5’den yüksek bekliyordum çünkü idrarda varsa kanda kesin 5 üstü çıkar diye düşündüm ama sonuç 1.7 çıktı 😯 nasıl oluyor da erken gebelik testi 2 alti hcg değerini tespit ediyor anlayamadım. Sizin bir fikriniz var mı?

Eklentiler

• 299BF08C-B4FD-4E84-BDB5-E07D37A7C204.jpeg
    299BF08C-B4FD-4E84-BDB5-E07D37A7C204.jpeg
    151,6 KB · Görüntüleme: 409
Merhaba arkadaşlar. 13 Kasım gece çatlatma iğnesi vuruldum. Bugün 12. Gün. Sabah ilk idrarla test yaptım. Testin 5 dakika sonraki görüntüsünü de buraya ekliyorum. Bana göre sonuç pozitif ama iğnenin etkisi olabilir diye şüphe ettim. Kan testi vereyim en iyisi dedim. Sonucu 5’den yüksek bekliyordum çünkü idrarda varsa kanda kesin 5 üstü çıkar diye düşündüm ama sonuç 1.7 çıktı 😯 nasıl oluyor da erken gebelik testi 2 alti hcg değerini tespit ediyor anlayamadım. Sizin bir fikriniz var mı?
Igne de13.gunum 1.6 cikti sonra silindi çizgi olmadı

Test bozuk o zaman kan en doğru olanı

Hayırlısı olsun inşallah adet olmazsanız kanı tekrarlarsiniz

Tabi hep artıyordu 11 mi 12 mi bilmiyorum sonra azaldı ve silindi.8.gunden beri yaptiydi

Selam kızlar ne oldu sonuçlar? Benimde bugün iğneyi vurulalı 11nci günüm. 2 gün önce kaset test yaptım negatifti. Bugün erken gebelik testi yaptım silik çizgi anında çıktı. Kan verdim sonuç bekliyorum

11nci gün 2.6 olan değerim 12nci gün 5.37 oldu. 14ncü gün 20.45 :) yarin 16ncı gün tekrar kan vericem :) çok şükür 4 e katlayarak gidiyor şimdilik:)
Yaaa bana ne büyük Ümit oldun teşekkürler 🤩 dün dayanamayıp kan verdik çatlatma iğnesinin 9. Günü aşılamanın 7.Günüydü sonuç 1.85 çıktı bi moralimiz bozuldu ama cuma günü tekrar kan testi vereceğim İnşaAllah yükselir, daha önceleri verdiğim testlerde en yüksek 1.20 görmüştüm

Yaaa bana ne büyük Ümit oldun teşekkürler 🤩 dün dayanamayıp kan verdik çatlatma iğnesinin 9. Günü aşılamanın 7.Günüydü sonuç 1.85 çıktı bi moralimiz bozuldu ama cuma günü tekrar kan testi vereceğim İnşaAllah yükselir, daha önceleri verdiğim testlerde en yüksek 1.20 görmüştüm
Tatlım varmı gebelik ? Hayırlısı olsun hakkında

Merhaba, 10Aralık adet oldum. 24 Aralıkta çatlatma iğnesi vuruldum. 24,25.26 ve 27 Aralık ilişki oldu. 3 Ocak Betahcg 1.8; 5 Ocakta 0.7 çıktı. durum değişir mi?

X