Cem Yılmaz diamond elite platinum plus izleyenler

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.258
2.980
Cem Yılmaz diamond elite platinum plus nasıl beğendiniz mi?

diamond elite platinum plus.jpg

ben izlediiim program boyu kahkahayla izlemedim ama sıkmadı da 10-15 dakikalık bi kısmı vardı orada çok güldüm ama diğer kısımlar normal geçti vakit geçirmek için izlenebilir. bu dediklerim benim fikrim tabi kişiye göre değişebilir

Bence cem yılmazın devri bitti artık. İzlemedim ama son dönem yaptığı filmlere bakınca tükenmiş gibi geliyor bana. Çıtayı her seferinde aşağı çekiyor

Ben izledim,sadece 130 kiloluk eniştenin tüm tatil çektiği video kısmında gerçekten güldüm. Ayrıca lafa güzel başlayıp enerji emen insanlar tespitine katıldım. Var öyleleri çok...onun dışında çok da keyifli değildi, öylesine yatarken izlenecek bir şey ama eş dost gelsin ,izleyelim gülelim işi degil

paylaşımlarda gördüm ama nerede nezaman yayınlandı hiç bir fikrim yok ne yazık ki

bilgisi olan yazabilirmi

paylaşımlarda gördüm ama nerede nezaman yayınlandı hiç bir fikrim yok ne yazık ki

bilgisi olan yazabilirmi
Netflix yayınlıyor.
Ben Karadeniz ve İç Anadolu kıyaslamasında koptum. Bence yine de Cem Yılmaz farkı vardı. Daha zekice ve gözlem dolu espriler vardı.

fundamentalsta full kahkaha izlemiştim. bunda o kadar değildi ama keyifliydi. cem yılmaz olduğunu hissettiriyodu ve güzel tespitleri vardı.

X