Çene Estetiği Çene ameliyatı

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

gunce71

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
1
0
Merhaba benim çenemde aşırı derecede asimetri mevcut dişlerimde de çarpışıklık var. Sağ çene kemiğim diğer tarafa göre daha zayıf ve kısa, çene ucum da başka tarafa bakıyor dokunulduğunda hissediliyor. Çene ameliyatı olmaya karar verdim 18 yaşına geldiğim için üniversiteye gitmeden ameliyat olmak istiyorum. Ankarada ameliyat olacağım. Çene ameliyatlarında nasıl olduğunu bilen var mı? Bir de çenemdeki probleme daha önce rastlayan var mı gerçekten tedavi edilemezse diye çok korkuyorum:/ isterseniz çenemin profillerden görünüşünü atabilirim özelden. Bir şekilde bu asimetriyi gidermek istiyorum. Burun ameliyatı da olmayı istiyorum ama ücret konusunda sıkıntılıyım. Daha önce çene veya burun ameliyatı olan varsa memnun mu fiyat bilgisi alabilir miyim ya da doktor önerisine de açığım

Son düzenleyen: Moderatör:
cene ameliyati cok büyük ve zor bir ameliyat. Bahsettigin asimetri bende de var. Ameliyat olmadan önce doktorunu iyice arastirmani öneririm. Ameliyat sonrasi alt dudakta kalici hissizlik maalesef ender görülen bir problem degil. Ayrica ameliyat olmadan önce dis teli takman gerekecektir. Yani bugün cene cerrahinda gitsen en erken 1-1.5 sene sonra ameliyat olabilirsin

X