İlköğretim Yorum ve Soruları Çerkezkoy'de tepe bolgesinde ilkokul önerisi

adenes

Nirvana
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
219
2
42
Merhabalar,
Esimin isi dolayisiyla istanbul'dan Çerkezköy'e tasinma durumumuz var,kizimin okul durumu icin cok telaşlaniyorum (1. Sinifa gidiyor) sizden ricam iyi bir okul tavsiye etmeniz,evide okula yakin kiralamak istiyorum.Tepe bolgesi yeni gelisen ve sitelerin bulundugu bir mevkii imis.Evleri inceledim hosuma gitti ancak okul oncelikli karar vermek istiyorum.simdiden cevaplariniz icin cok tesekkurler..

Merhabalar,
Esimin isi dolayisiyla istanbul'dan Çerkezköy'e tasinma durumumuz var,kizimin okul durumu icin cok telaşlaniyorum (1. Sinifa gidiyor) sizden ricam iyi bir okul tavsiye etmeniz,evide okula yakin kiralamak istiyorum.Tepe bolgesi yeni gelisen ve sitelerin bulundugu bir mevkii imis.Evleri inceledim hosuma gitti ancak okul oncelikli karar vermek istiyorum.simdiden cevaplariniz icin cok tesekkurler..
özel mi devlet mi istiyorsunuz bilemiyorum ama O bölgenin aşağısında 15 dk bi yolda 75. Yıl ilk öğretim okulu var benim de bundan 15 sene önce ilk okul için gittiğim okul bana göre okul değil öğretmen önemli

Devlet dusunuyoruz simdilik ama ozel okulda bir ihtimal olabilir fiyatlar istanbuldaki gibi ucuk degilse dusunulebilinir.Kesinlikle katiliyorum ogretmen cok cok onemli ancak ogretmeni secebilmek gibi bi sansimiz olamayacak sanirim,hic degilse cevrede iyi bilinen bir okul olsun istiyorum.
Cok tesekkur ederim cevabiniz icin.

Devlet dusunuyoruz simdilik ama ozel okulda bir ihtimal olabilir fiyatlar istanbuldaki gibi ucuk degilse dusunulebilinir.esinlikle katiliyorum ogretmen cok cok onemli ancak ogretmeni secebilmek gibi bi sansimiz olamayacak sanirim,hic degilse cevrede iyi bilinen bir okul olsun istiyorum.
Cok tesekkur ederim cevabiniz icin.

Merhaba, bizde tepe bölgesine tasinmayi dusunuyoruz okul bizim icinde cok onemli bu yuzden o bolgede sordugumuz kişiler tepe ilkokulunun cok iyi oldugunu soylemislerdi benimkiler 2 yasinda bile degiller okul zamanlari geldiginde nasil olur bu okul bilemiyorum ama güncel yorumlar bu yonde idi. Tabi cocugunu bu okula gonderen annelerin yorumlarini buradan alabilirsek daha fazla bilgilenmis oluruz . Cocugunuzun hakkinda hayirlisi olur inşallah

X