Bulaşık Makineleri Çeyiz Seti Önerisi

ocean88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2019
7
2
35
Evet arkadaşlar, bildiğiniz üzere en hareketli ve en telaşlı dönem bu dönem oluyor.
Hangi markayı neden alacağıma inanın karar veremiyorum. Bir çok yorum okudum, inanın 2012 yılında yazılanlara bile baktım , ancak herkes şans işi demiş :) Bir kaç sorum var cevaplarsanız çok memnun kalırım
1. Bulaşık makinesinde program olarak maksimum kaç programı ve hangi markayı tavsiye edersiniz?
2.Çamaşır makinesinde kaç devir olsun ve hangi marka ( okuduklarımdan anladığım kurutma ile ayrı almalıyım)
3.Buzdolabında hangi markayı tavsiye edersiniz?
4. Kurutma makinesi hangi marka ve kaç kg?
Umarım cevap gelir

İstediğim sorudan başlayabilir miyim 😁😁
3. Her şeyim siemens çok memnunum
4. Kurutma makinam yok
1. Bulaşık makinasında çok program bana çok anlamlı gelmiyor, benimki üç programlı biri ekonomik olan uzun uzun yıkıyor. biri quick hızlıca yıkıyor, diğeri de ağır bulaşıklar işte onu bile hiç kullanmıyorum iki program yetermiş :)
2. Çamaşır makinasında çok yüksek devir çok iyi bir şey değil benim 1000 ya da 1200 ama çamaşırlar yıpranmasın çabuk eskimesin diye her şeyi 800’de sıkarım. yükseğini kullanmadım.

İstediğim sorudan başlayabilir miyim 😁😁
3. Her şeyim siemens çok memnunum
4. Kurutma makinam yok
1. Bulaşık makinasında çok program bana çok anlamlı gelmiyor, benimki üç programlı biri ekonomik olan uzun uzun yıkıyor. biri quick hızlıca yıkıyor, diğeri de ağır bulaşıklar işte onu bile hiç kullanmıyorum iki program yetermiş :)
2. Çamaşır makinasında çok yüksek devir çok iyi bir şey değil benim 1000 ya da 1200 ama çamaşırlar yıpranmasın çabuk eskimesin diye her şeyi 800’de sıkarım. yükseğini kullanmadım.
:) :) çok teşekkür ederim güzel cevaplarınız için :) bulaşık makinesi için ben de aynı şeyi düşünüyordum, ne güzelmiş aynı şeyi düşünmek. İnşallah çocuğunuzu sağlıkla kucağınıza alırsınız

:) :) çok teşekkür ederim güzel cevaplarınız için :) bulaşık makinesi için ben de aynı şeyi düşünüyordum, ne güzelmiş aynı şeyi düşünmek. İnşallah çocuğunuzu sağlıkla kucağınıza alırsınız
🥰 amin inşallah teşekkürler. Size de bir ömür mutluluklar 🌸

X