Cezaevi tahliye islemleri

Eslem1234

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2022
230
242
35
Arkadaslar merhaba, bir yakinim 4 agustos gunu cezaevine girdi hükumlu olarak mahkeme karariyla cezasi onandi. 1ay kapali ceza evinde kalacak. Hesapladigim zaman 30 geceyi ayin 3u cumartesi cikmasi gerekiyor. Haftasonu tahliye olmayacagi yaziyor internette. O yuzden bir onceki is gunu tahliye edilir gibi birsey okudum dogru mudur bilmiyorum. Arkadasima pazartesi cikacagini soylemisler.Eger oyleyse fazladan 2gece yatmis oluyor. Avukati hic ilgilenmiyor o yuzden ben arastirmak istedim. Bu konuda bilgisi olan var mi?

Hukukta 1 ay ile 30 gün aynı şey değildir. 4 ağustosta girdiyse 4 eylülde çıkacaktır. Saat hesabı yapılır ona göre tam 1 ay hesaplanır.

Hukukta 1 ay ile 30 gün aynı şey değildir. 4 ağustosta girdiyse 4 eylülde çıkacaktır. Saat hesabı yapılır ona göre tam 1 ay hesaplanır.
Cok tesekkur ederim cevabiniz icin. 4eylul pazara denk geliyor. Ozaman pazartesi olacak sanirim tahliye oyle mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…