Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Chicco mama sandalyesi kullananlar bakabilir mi lutfenn yardimm

Fatimaaise

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2016
428
271
34
Kizlar chicco polly mama sandalyesi aldim letgo dan. Eski sahibi hic kullanmamis bilmiyor. Emniyet kemerini bir turlu baglayamadim kullanan arkadaslar nasil oldugunu tarif eder mi valla aksamdan beri ugras ugras yapamadim. Fotograf yukledim ne olur bi bakin.

Eklentiler

• 20200125_162026.jpg
    20200125_162026.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 51
Yukaridan gelen iplerin ucu bos halka gibidir onlari yan iplerin iki ust disine gecirin.
Yan kemer tokalarinin ise yuvalari var ustuste kapaniyorlar, en son ortakaki yuvarlak yere takiyorsunuz. Acarken sadece dugmeye basip yan kemerleri acmaniz yeterli. Ilk kullanimda biraz kafa karistirici ama alisirsiniz.

Yukaridan gelen iplerin ucu bos halka gibidir onlari yan iplerin iki ust disine gecirin.
Yan kemer tokalarinin ise yuvalari var ustuste kapaniyorlar, en son ortakaki yuvarlak yere takiyorsunuz. Acarken sadece dugmeye basip yan kemerleri acmaniz yeterli. Ilk kullanimda biraz kafa karistirici ama alisirsiniz.
Tesekkur ederim ters baglanmis capraz sekilde. O yuzden olmamis bikac gun sonra hallettik cok sukur ya

X