Aşılama Çikolata kisti 6 cm olupta aşılama yönetimiyle hamile kalan varmı kızlar?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

NilAsya1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2019
6
3
33
6 cm çikolata kistim var ve pazartesi günü için aşılama işlemi yapılcak.2 haftadır gonal f kullanıyorum.Bu şekilde olupta hamile kalan varmı kızlarr yardım edin lütfen çok heyecanlıyım

Aşılama yapıldı pazartesi günü çok şükür beklemedeyiz şimdilik adetin 10 gün geçerse gel dediler sizlerinde o şekilde mi söylendi 12 gün sonra bakılıyor diye biliyordum ama dedikleri tarih ekimin 10una geliyor

Aşılama yapıldı pazartesi günü çok şükür beklemedeyiz şimdilik adetin 10 gün geçerse gel dediler sizlerinde o şekilde mi söylendi 12 gün sonra bakılıyor diye biliyordum ama dedikleri tarih ekimin 10una geliyor
Bende bugun oldum asilama. Insallah ikimizde guzel haber aliriz. Kac yumurtan olustu

6 cm çikolata kistim var ve pazartesi günü için aşılama işlemi yapılcak.2 haftadır gonal f kullanıyorum.Bu şekilde olupta hamile kalan varmı kızlarr yardım edin lütfen çok heyecanlıyım
Canım geçmiş olsun öncelikle. Benimde 4 cm kistim var çikolata kisti teşhisi konuldu sayılır. Yasmin doğum kontrol hapi verildi. Sana da verdiler mi yoksa direk aşılama mi dediler? Bir ay beklemek zor geliyo suan keske hemen asilama deselersi diyorum yaaa :KK43:

Canım geçmiş olsun öncelikle. Benimde 4 cm kistim var çikolata kisti teşhisi konuldu sayılır. Yasmin doğum kontrol hapi verildi. Sana da verdiler mi yoksa direk aşılama mi dediler? Bir ay beklemek zor geliyo suan keske hemen asilama deselersi diyorum yaaa :KK43:
Canım sana kendi konumda da cvp yazdım sen ilacını kullan aşılamada kullanılan iğne ya da haplar kistin büyümesine sebep oluyormuş muhtemelen doktorun bunun önüne geçmek istemiş doğru olan da bu endişelenme bir ay deneyecek erime oluyor mu diye bakacak ona göre sana bir tedavi yöntemi sunacak

Hakkında hayırlısı canım inşallah pozitif görürsün takipteyim konunu ben de çok merak ediyorum konu da açtım 1 cm çikolata kistiyle önümüzdeki ay aşılama başlanacak

X