Gebeliğe Hazırlık Çin takvimi 📆

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Morvebeyaz

Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2020
55
21
27
Hanımlar Çin takviminin doğruluğuna inanıyor musunuz bu takvime göre bebeğin cinsiyeti doğru çıkan var mı aranızda? ☺️

Hanımlar Çin takviminin doğruluğuna inanıyor musunuz bu takvime göre bebeğin cinsiyeti doğru çıkan var mı aranızda? ☺
Genelde doğru çıkıyor diyorlar bende kızıma bakmıştım doğru çıktı ama üç kişiden biri yanlış olabiliyor sanırım. Şimdi ikinci gebeliğimde de takvime göre kız görünüyor pazartesi öğrencem cinsiyeti Bilgi veririm 🤗

Pek tutmuyor ama tuttuğu da oluyor.Yani zaten iki şansvar ya kız ya erkek %50 ye 50☺ınstangramda 20 tl ücret karşılığında hesaplayan sayfalar var ben takip ediyorum.Cinsiyet hesaplaması arzum sayfanın ismi.Ben yaptırmadım ama hamile kalırsam düşünüyorum.Isterseniz bir inceleyin

Pek tutmuyor ama tuttuğu da oluyor.Yani zaten iki şansvar ya kız ya erkek %50 ye 50☺ınstangramda 20 tl ücret karşılığında hesaplayan sayfalar var ben takip ediyorum.Cinsiyet hesaplaması arzum sayfanın ismi.Ben yaptırmadım ama hamile kalırsam düşünüyorum.Isterseniz bir inceleyin
Ben birine göndermiştim erkek dedi doktor kıza benzetti 😂

Çin takvimi doğru hesaplayınca doğru çıkıyor çok az yanılma payı var hamileyken hesaplamıştım kız çıkmıştı evet kızım var

en güncel magazin haberlerini ve olaylarını tartışabileceğin, ünlüleri yorumlayabileceğin sosyal yönü kuvvetli bir sözlük.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oğlumda cin takvimi tutmuştu. Bu hamileligimde de erkek gösteriyor:) ama çin takvimi sadece tesadüf bence. Allah ne yazdıysa o gelir. Yani o yuzden bunlara pek inanmamak lazim:)

X