Çingene Makyajı Yarışması İçin Başvurular Devam Etmektedir Buyrun Hanımlar:)

ilarzu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
7.128
17

Yeni bir makyaj yarışmamızda yine hepberaberiz Hanımlar!:KK3::KK3:

Tüm şıngıldağı ile çok güzel ve eğlenceli bir konusu olan çingene makyajı yarışması için haydi kolları sıvayalım, takıları takıp takıştıralım çiçekler:))

Konumuz : Çingene Makyajıİçerik : Çingene makyajı sizce nasıl olmalı?
Son Başvuru Tarihi : 11.08.2010
Son Başvuru Saati : 20:00
Organizatör : ilarzusempatiksalakcinni
Başvuru Yeri : Bendeniz Makyaj Editörünün ilarzu tarafından organize edilecektir. (Bunun için katılımın ayrıca yoğun olmasını istiyorum ona göre:)))
İlarzunun Profil Linki : http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=112032

Yarışma Kuralları :buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn

1- Yarışmaya tam yüz, yarım yüz, çeyrek yüz veya isteğinize göre sadece göz ile katılabilirsiniz.:kedi:
2- Yarışmaya koyduğunuz fotoğraflar asla geçmişte yaptığınız makyajlarınızdan olmamalı yeni yarışma yeni makyaj olmalıdır.:KK3:
3- Herkes yarışma makyajını kendi kabiliyeti ile yapacaktır.bayanssulusmile
4- Başkasına yaptırılmış makyajla yarışmaya katılınmayacaktır.zemuszemus
5- Başkasına yapılan makyajla da yarışmaya katılınmayacaktır.şutarafagitti
6- Silik renkler aydınlatılabilir, canlandırılabilir fakaf resim düzenleme programları ile yapacağınız değişiklikler kabul edilmeyecek ve üye yarışmaya o fotoğraf ile giremeyecektir.opuyorumnanaktan
8- Yarışma fotoğraflarınızı yarışma bittikten sonra sildirmek isterseniz silebiliriz. Fakat yönetimin aldığı karar gereği fotoğrafını sildiren kişiler bir daha makyaj yarışmasına katılma hakkını yitirmiş oluyorlar.:nazar:
9- Yarışma fotoğraflarının üzerine nick yazmak yasaktır. Sadece Kadınlar Kulübü yazabiliriz.:enbuyukkk:
10.Yarışmaya koyduğunuz fotoğraflarınız sadece bir makyaja ait olmalı, bunun yanında makyajın farklı açılardan çekilmiş, bir araya getirilmiş şekli ile katılım gösterilebilir.gamyoncuiremsu
11.Yarışmada öne çıkma haksızlığı olmaması için bütün fotoğraflar tarafımdan aynı boyuta getirilecektir. Boyutu küçük olan fotoğraflar için katılımcı ile irtibata geçilip büyültülmesi sağlanacak, uyarıya cevap gelmemesi halinde yarışmacının fotoğrafı gönderdiği haliyle katılımı sağlanacaktır.:icecream:

Yarışma Akşamı :delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
11.08.2010 tarihinii saatler 20:00 gösterdiğinde son foto alınacak. Makyaj Ürünleri- Stilleri, Resimli Paylaşımlar bölümümüzde yarışma anketini açıp fotoları yükleyecek ve o güzel elleri ile anketimizi açacak. Oylama herhangi bi aksaklık olmazsa saat 20:00 den sonra açılacaktır.

Oylama Süresi:kahve:
Oylama tek seçenekli anket olacaktır. 1 hafta sürecektir.(Oy veren elleriniz dert görmesin:)

Şampiyona Hediye:hooray:a.s.:nazar::asigim:

Yarışma birincimize Sitemiz tarafından süpriz hediye gönderilecektir.

Haydi Bakalım Çingene Hatunlarrr:eek::lepi:

Buyrun Yarışmaya Diyoruz ve bu sayfanın linkinden tüm arkadaşlarımızı haberdar ediyoruz canlar.
:hulya:

Herkese Kolay Gelsin.

Çingene Makyajı Örnekleri

gerçek çingeneee:))

bunu da makyaj yok ama aksesuar olarak fikir olsun diye koyuyorum. ben katılsaydım böyle bişey yapacaktım kesin.Böyle paralı paralı şıngıldaklı

Fotoğraflar alıntıdır.

Yarışma ile ilgili soruların cevaplandığı link aşağıdadır.

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...i-yarismamiz-icin-basvurular-baslamistir.html

X