Cinsel iliski, bakim

gamzelii58

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2022
1
0
35
Merhaba Kizlar yeri dogrumu bilmiyorum ama buraya sormak geldi icimden Kizlar bn esimlen evlendikden sonra hersy güzeldi esimin bakimi fln blki oyle gözükmek istedi bi süre afedrsnz iliskiye girmeyi istiyordum belirli zaman sonra bakimsiz olmaya basladi buda hosuma gitmiyor o kdr yüzüne söylememe ragmen degisen birsy yok ben bakimli bir bayanim hersyme dikkat edrm esim tabiki iliskiye girmeyi ister ama bn istememeye basladim sürekli bn söylüyrm dus al veya kendine Bak Tamam diyor bi iki gün sonra gene ayni sonra mastürbsyn yapmaya basldim rahatlamak icn dogru birsy yapmiyorum farkindym linclemeyn beni yeri gelince beraberlik oluyor suan Msla hamileyim istekliyim ama icimden gelmiyor esimle olmayi Mast yapasim geliyor ama bunu esimi düsünrk yapiyorm Mast yapmak kötü birsymi günah oldugunu biliyorum ama esimi düsünrk yapiyorum sktni olur mu lüften kirici yorum yapmayn Bnimde isteyim oluyor aklima getirmeym diyorum ama rahatlamakda istyrm yada sacmaladimmi bilmiyorum 🙄

Canım kocana karşına al ve bunları anlat
Hala aynıysa mesafeyi koru ondan uzaklaştığını avucundan gittigini hissettiğinde belki bakıma başlar
Bende evliyim ama eşim çok bakımlı güzel olsun istemem açıkçası kıskanırım ama tabi ki bı zahmet duşunu fln alsın.. ve söyle şuan hamile oldugun icinde herşeyi 2 katı yaşiyorsun çoğu hamile kadın eşimden miden bulanıyor der 😂😂

Mast yapmak kötü birsymi günah oldugunu biliyorum ama esimi düsünrk yapiyorum
Bir insanın kendi bedeniyle oynamasi neden günah olsun ki?
Sacmalik...
Ayrıca adama kendine bak derken spor salonuna git, ağda yap, saç ektir falan demiyorsun . DUŞ AL diyorsun.
Yani sevişmeden önce duş almayan, disini fırçalamayan adamla kim sevişmek ister ki???
Kaldı ki hamileymişsin. Mikrop bile kapabilirsin böyle pis adamdan.

X