Cinsellikte iyi olan erkek

Senin yorumlarını hep okuyorum ve her defasinda masallah diyorum zaten :oops:eşinle imrenilesi bir uyumunuz var darısı hepimizin başına inşallahh.

Peki başlarda nasıldınız? En başından beri uyumunuz cok iyi miydi yoksa zamanla mi güzelleşti? Bir de kac yildir beraberdiniz?

Teşekkür ederim 😊 çok incesin, allah herkese nasip etsin.
Başlarda da iyiydi ama bizim birlikte geçirecek çok vaktimiz vardı evlenmeden önce, tam birliktelik yaşamadık ben düğüne özel bir şey kalsın istedim ama bolca oynaştık, o süreçte de birbirimizin bedenini tanıma fırsatımız oldu, ortada içine girilecek bir delik olmadığından önsevişmenin dibine vuruyorduk 😅 düğünden sonra da fena gitmedi gerçek cinselliğe alışmak zaman aldı haliyle ama geyet aktiftik, hatta bir gece kurtlar vadisi yüzünden kavga ettik 😂 adama yatalım dedim dizi bitsin öyle gelirim ben sen git dedi, sabah 6da kalkıyorum ben uykum kımetli vadi bitecek o iş olacak banyo yap saç kurut ohooooo kıyamet kopmuştu o akşam 😂😂😂😂😂
Çocuklardan sonra bende ciddi düşüş oldu ve çok uzun sürdü o dönem çok sıkıntılı geçti bulduğum çözümler yetmedi, isteksizliğin çok yönlü çözüme ihtiyacı oluyor kadınlarda örümcek ağı gibi hayatın her noktasından bir şey isteksizliğin parçası.
Aşama aşama çözdüm 1 yıldır her şey çok yolunda, hatta ilk yıllardan çok daha iyi, evlilik hep mükemmel gitmiyor iniş çıkışlar var mutlaka, kimi uzun sürüyor kimi kısa sabırlı ve çözüm odaklı olmak evliliğin temeli.
Çıkmayı da dahil edersek 13.5 yıldır beraberiz

O Osirius senin verimsiz mahsülden bir tanede bende var 🤦🏻‍♀️ sen 3 çocukla boşadın ama ben bir tane çocukla hala sabır ediyorum🤷🏻‍♀️ yahu nasıl boşadın bana da anlat😵
Valla canıma tak etti artık. Bitsin demeye getirdim. O da döküldü anlaştık sonradan caymak istedi ama asla dönmedim. 3 Ocak'ta bir ay olacak çok mutluyum keşke daha önce boşansaymışım. Önceleri Alaska'dan hallice olan yatağımda sımsıcak yatıyorum evlatlarımla ohh misss :KK53:

Valla canıma tak etti artık. Bitsin demeye getirdim. O da döküldü anlaştık sonradan caymak istedi ama asla dönmedim. 3 Ocak'ta bir ay olacak çok mutluyum keşke daha önce boşansaymışım. Önceleri Alaska'dan hallice olan yatağımda sımsıcak yatıyorum evlatlarımla ohh misss :KK53:
Ohh ya miss valla dinlerken bile pöfür pöfür esti oradan buraya rüzgarlar 🥰 bende boşamak istiyorum da çocuk konusunda sıkıntı yaşarım diye olmayan düzeni bozmuyorum sözde.🤦🏻‍♀️

X