Pulmonoloji - Göğüs Hastalıkları Çocuğumun Alerjisi ve Astımı Var

bcbgsun

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2013
12
1
34
Merhaba Bayanlar,

5 yaşında bir kızım var. Alerjik Astımı ve Besin Alerjisi var. Bugüne kadar sıkıntılarını çok fazla yaşadık. Ama son zamanlarda hastalığımız kontrol altına alındı. Bu zamana kadar çok dikkatli yaşamamıza rağmen hastalığı yenememiştik. Ve sonrasında anladık ki alerji hastalıkları için ''Çocuk Alerji Uzmanı'' na gidilmesi gerekiyormuş. Bu zamana kadar kızımı ''çocuk doktoruna'' götürdüğüm için çok büyük bir hata yapmışım. Alerji ve astım hastalığı çok ciddi uzmanlık gerektiriyormuş. yüzeysel bilgiler ve yüzeysel tedavilerle zaman harcamışız. Diliyorum hastalığımızın sonuna gelmişizdir :)

Merhaba Bayanlar,

5 yaşında bir kızım var. Alerjik Astımı ve Besin Alerjisi var. Bugüne kadar sıkıntılarını çok fazla yaşadık. Ama son zamanlarda hastalığımız kontrol altına alındı. Bu zamana kadar çok dikkatli yaşamamıza rağmen hastalığı yenememiştik. Ve sonrasında anladık ki alerji hastalıkları için ''Çocuk Alerji Uzmanı'' na gidilmesi gerekiyormuş. Bu zamana kadar kızımı ''çocuk doktoruna'' götürdüğüm için çok büyük bir hata yapmışım. Alerji ve astım hastalığı çok ciddi uzmanlık gerektiriyormuş. yüzeysel bilgiler ve yüzeysel tedavilerle zaman harcamışız. Diliyorum hastalığımızın sonuna gelmişizdir :)

Allah şifa versin inşallah
hastalık geçse de çok dikkatli olması gerekiyor, tekrar etmemesi için
ciddi hastalıklarda gerçekten işin uzmanını bulmak gerek
özellikle ankara istanbul gibi şehirlerde çok iyi dr lar var

Allah şifa versin inşallah
hastalık geçse de çok dikkatli olması gerekiyor, tekrar etmemesi için
ciddi hastalıklarda gerçekten işin uzmanını bulmak gerek
özellikle ankara istanbul gibi şehirlerde çok iyi dr lar var

Allah razı olsun, amin inşallah geçer. İstanbul'da çok iyi bir doktor bulduk şu an onun tedavisindeyiz. Konunun uzmanı olduğu için detaylıca ilgileniyor, içimizi çok rahatlattı ve tedavisi cevap verdi. İnşallah bu konuda muzdarip kim varsa biran önce şifa bulur. Çünkü çok zor bir hastalık.

X