Çocuk Hastalıkları Çocuklarda PFAPA Sendromu

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Anliyorum evet peki geniz akintisi sebebiyle yineleyen enfeksiyondan supheleniyorm ben de.Cunku sık enfeksiyonu oluyor bogaz kziwrikligi oluyo ama pek bi bogaz agrisindan bahsetmiyor. Karin agrisi olmadi.Kbb biraz genis akintisi var ve geniz eti hafif buyuk dedi.Alerji surubu verdi 1 ay kullan gel degerlendirelim dedi.Şurup cok iyi geldi su an icin.Haftaya sure doluyo kontrole goturucem. 40 gun kadar balgamli oksurugu oldu.Sizde oluyor muydu balgamli oksuruk?
Hayır bunların hiçbiri oğlumda yoktu. Yüksek ateş, karın ağrısı, boğaz ve bademciklerde aft benzeri beyaz lekeler (şişlikler ya da yara gibi tam anlatamadim). Sizinki bizim durumdan farklı görünüyor belirtilere bakınca. Bir de bizde her ay mutlaka oluyordu periyodik olarak, bu da önemli bir kritermis bu hastalıkta. Çok geçmiş olsun size de. İnşallah neyi olduğunu bulup sifasina kavuşursunuz.

Hayır bunların hiçbiri oğlumda yoktu. Yüksek ateş, karın ağrısı, boğaz ve bademciklerde aft benzeri beyaz lekeler (şişlikler ya da yara gibi tam anlatamadim). Sizinki bizim durumdan farklı görünüyor belirtilere bakınca. Bir de bizde her ay mutlaka oluyordu periyodik olarak, bu da önemli bir kritermis bu hastalıkta. Çok geçmiş olsun size de. İnşallah neyi olduğunu bulup sifasina kavuşursunuz.
Size de teZ sifalar diliyorum.Tesekkur ederim

X