cok acil progesteran fitil kullananlar

1dilektut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2018
1.254
887
100 mg yuvarlak kapsulu agizdan aliyorum cok bulanti yapiyor

vajinaya koy dedi bunlar kucucuk yuvarlak fitil seklinde degil

fitil kullananlar resim eklermisinjz

100 mg yuvarlak kapsulu agizdan aliyorum cok bulanti yapiyor

vajinaya koy dedi bunlar kucucuk yuvarlak fitil seklinde degil

fitil kullananlar resim eklermisinjz
aynı kapsül zaten. içeriğini okursanız hem ağizdan alinabilir hem de vajinal kullanilabilir yaziyordur illaki. ben de progestan ismiyle kullaniyordum. herkes agizdan alininca yan etkilerinden bahsediyordu ama dr bana ilk günden vajinal kullanmamı söylemişti. ekim itabiriyle hala da kullanmaktayım yan etkisini gormedim daha

aynı kapsül zaten. içeriğini okursanız hem ağizdan alinabilir hem de vajinal kullanilabilir yaziyordur illaki. ben de progestan ismiyle kullaniyordum. herkes agizdan alininca yan etkilerinden bahsediyordu ama dr bana ilk günden vajinal kullanmamı söylemişti. ekim itabiriyle hala da kullanmaktayım yan etkisini gormedim daha
vajinal yazmiyor prospektusunde

onternette fitil olarak baktigimda progesteran 200mg cikiyor onun kapsuli gercekten fitil gibi

bendeki 100mg minicik hap bezelye kadar

vajinal yazmiyor prospektusunde

onternette fitil olarak baktigimda progesteran 200mg cikiyor onun kapsuli gercekten fitil gibi

bendeki 100mg minicik hap bezelye kadar
ben de 100mg olandan kullaniyordum. küçük yuvarlak beyaz. fotografını ekliyorum aynısı gibiyse kullanabilirsin. ilaç gibi çok sert birşey değil

Eklentiler

• progestan-100-mg0.jpg
    progestan-100-mg0.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 79
Aynı ya pek bir fark yok. Zaten kaç ay oldu alıştım ben. Geçen haftaya kadar günde 3kez 2tane koyuyordum. Şimdi günde 2kez koyuyorum.
aksam hap olarak icip yattim uyudugum icin bulanti etki etmiyo

sabah kalktom vajinam cok kasiniyor bende gebelikten omce de vajinit vardi zaten

sebamedle yikadim biraz camasirsiz durup hava aldirdim sonra fitili koydum 20 dk sonra yine kasik agrim basladi

camasirimda da bikwcgundur sari akinti var hafif kokulu

progestandan olmus olabilirmi cunku gecen hafta yoktu

aksam hap olarak icip yattim uyudugum icin bulanti etki etmiyo

sabah kalktom vajinam cok kasiniyor bende gebelikten omce de vajinit vardi zaten

sebamedle yikadim biraz camasirsiz durup hava aldirdim sonra fitili koydum 20 dk sonra yine kasik agrim basladi

camasirimda da bikwcgundur sari akinti var hafif kokulu

progestandan olmus olabilirmi cunku gecen hafta yoktu
doktora görün bence. sarı akıntı enfeksiyon olabilir. benim hayatım boyu öyle sorunlarım olmadı. fitil en fazla eridikten sonra beyaz olarak geri akıyor ama hiç renk degiştirmedi

X