Cok cok az giyilmis 34-36-38 beden elbise pantolon

diazz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2012
428
1.102
Kizlar lise yillarindan beri cok kilo degisimi yasayan biri oldugum icin cok cok az giyilmis ve su an olmayan kiyafetlerim var en fazla giyilen 5 kez giyilmis abiye mavi elbise hic giyilmemistir

Mango elbise s beden ama kalibi m gibi diyebilirim 20 tl + kargo parasi

Kizlar bu elbiseyi lise mezuniyetim icin almistim sonra katilamadim hic giyilmedi etiketi ustunde 36 beden ama bunun da kalibi genis 300 tlye almistim 100 tl + kargo parasi

Beyaz ve kirik beyaz ispanyol paca kot pantolonlar ikisinin de markasi mavi beyaz olan 27-30 kirik beyaz 27-32 ikisi 30ar tl + kargo parasi

Batik balon etek 36 beden 15tl+ kargo parasi su an malesef tasiniyorum ve utuleyemedigim icin boyle genis gorunuyor cok tatli bi etek aslinda

Park bravo balon etek yine tasinma sebebiyle utusuz oldugu icin boyle 38 beden 15tl + kargo ucreti

H&m siyah elbise 34 beden ama 36 gibi 30 tl + kargo ucreti

Kizlar dedigim gibi hepsi cok az giyildi sadece bedenime uygun olmadiklari icin satmak zorunda kaldim su an tasinma halinde oldugum icin devaminin fotolarini cekemedim kolileri actikca guncellicem

36 beden saten mango elbise 20 tl+ kargo

Lacivert deri ceket 36 beden 40 tl+ kargo hiç giyilmemiştir

Colins kisa siyah ceket m beden 30 tl + kargo

Mango 36 beden triko elbise 15tl + kargo

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…