Çok fazla düşük

Esnm

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
291
93
27
Nasıl basliycam nasıl anlatıcam bilmiyorum arkadaşlar 2 gün önce 10 haftalık bebeğimi düşürdüm o kadar agriliydi ki hastane bana çok uzak gecenin 4 de eşimi ağrıyla kaldırdım ayaklarım tutmadı eşim zorla arabaya götürdü öyle bir acı yok yolda bağıra bağıra gittim bir yere kadar geldik istifra etmeye başladım ve bebeğimi düşürdüm her yer battı normal doğum nasıl bir şey hiç bilmiyorum ama sanki onu yaşadım çok acı vericiydi yazarken bile boğazım düğüm düğüm daha önce de 2 tane daha böyle bir durum yaşadim ama doktora gittim kürtaj oldum hemen ağrım hiç olmadı bu sefer ki çok zordu nasıl bu psikolojiden cikicam hiç bilmiyorum herkes geçer hayat devam ediyor diyor ama ben nasıl atlaticam 2 senin içinde 3 düşük aklım fikrim almıyor doktorlar bakıyor ama bişey yok diyor doktorum kan pıhtılaşma olabilir dedi test yapicakmis bu zamana kadar nerdeydi yapmadı ben bu kadar acı çektim düşük ilacı kullanıyordum oysa ki nasıl bir süreç izlemeliyim kızlar ne yapmalıyım ben en iyi benim gibi olanlar anlar rabbim hiç bir kadına böyle bir durum yaşatmasın

Emin ol her şey unutuluyor üstesinden geliniyor ben tam 11 ay önce üç aylık oğlumu normal Doğumla dogurdum üç gün hastanede yattım Suni sancılarla oksijen aletleri ile ama ne oldu çok şükür unutup Hayata devam ettik. Üstelik tüp bebekti normal yolla hamile kalma şansım hiçbir şekilde yok. Doktorunuzu dinleyin genetik kanlarına da baktırın pıhtılaşma testleri yapılsın muhtemelen birinde sorun çıkacaktır

Mutlaka genetik testlerinizi yaptırın ve rahim filmi çektirin.çok geçmiş olsun inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirir bebeğinize kavuşursunuz.

Çok geçmiş olsun sizi anlıyabiliyorum rabbim en sağlıklısıni tez vakitte kucağına versin bakalım parça alıp patolojiye gönderdiler ne çıkicak az çok belli olur dedi doktor testlerin hepsini yaptiricam yaptırmazsa araştırmaya gidip yaptiricam bir dahaki hamileligimi şansa birakmiycam Allah büyük ya vardır bir hayır bekletiyorsa güzelleştiriyordur

Kesinlikle öyle korkmayın öldürmeyen acı güçlendirir hesabı daha da güçleniyoruz İnşallah kolay süreçler olur sizin içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…