Çok sık emiyor

Sad woman

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2020
88
34
28
Kızlar merhaba bebeğim beş aylık oldu son zamanlarda özellikle geceleri çok sık emmeye kalkıyor önceden 4-5 saat aralıksız uyurdu şimdi 3 saat uyusa öpüp başıma koyacağım dönmeye başladığından beri ne beşiğinde ne de ayakta sallamayı asla istemiyor ya memede uyuyor ya da battaniye içine koyup salladığımız zaman eşim evde olmayınca tek başıma sallamaya çalışıyorum maşallah biraz da kilolu inanın belimde kolumda göğüslerimde derman kalmadı yaşayan oldu mu aynılarını varsa çözüm önerilerinizi söyleyin lütfen çok çaresiz kaldım artık

Çözüm önerim yok maalesef. oğlum 2 yasında memeyi kesene kadar gece 2 saatte bir uyanip emiyordu. 3 4 saat uyuduğunu hic bilmem. hiç uyumadıgı geceleri saymıyorum bile.

Buyuyecek buyudukce düzene girecek. başka care varsa ben de ögreneyim. ikinci cocuga uygularım.

Memeyide çok isteye isteye almıyor eskisi gibi emiyor bırakıyor emiyor bırakıyor sürekli doktorumuz 5.ayda başlayacak ek gıdaya problemi doymadığı için mi yada arrık memeyi mi istemiyor bilmiyorum tek bildiğim uyumak istiyorum artık

X