Çok ucuza Devlet hastanesinde burun estetiği

Umarım burnunuz güzel beğendiğiniz bir burun olur. Bence ameliyat sonraki fotoğraflardaki gibi olursa gayet olmuş bir burun olur. Hem de burada durumu olmayan insanlar için bilgi paylaşmışsınız, ne güzel.

Çok pahalı, popüler doktorlara da ameliyat olup hiç memnun olmayan çok insan var.

Burun estetiği ne yazık ki şans işi.

Merhaba hanımlar arastıran vardır belki .sadece estetik yapan devlet hastaneleri varmı ücretli . Herhangi bi şikayetimiz yok . Sadece estetik olacak

Madem yazdınız o zaman fikrimi bende söyleyeyim kötü olmuş.Cok yapay ve fazla kucultmus.Uygun olsun diye yaptirmissiniz ama yüz bu devamlı görünüyor ..Umarım düzeltir
Tam tersi evet begenmedigim yerler var ve burun gercekten yapay durmuyor, fikrinize saygi duyarim kesinlikle ama küçük degil burun yuzumle tam orantili. Begenmedigim yerler burun kemigimdeki sisligin inmemis olmasi hala. Bide delikler arasi esitsizlik ki aşırı dikkatli olunca belli oluyo oda. Ama yapay ve küçük dediginizle ilgili sorunum yok. Umarim sislik iner

Umarım burnunuz güzel beğendiğiniz bir burun olur. Bence ameliyat sonraki fotoğraflardaki gibi olursa gayet olmuş bir burun olur. Hem de burada durumu olmayan insanlar için bilgi paylaşmışsınız, ne güzel.

Çok pahalı, popüler doktorlara da ameliyat olup hiç memnun olmayan çok insan var.

Burun estetiği ne yazık ki şans işi.
Kesinlikle bende onu bekliyorum doktor o burun icin enaz 6 ay 1 yıl diyo. Suan belirli yerlerin şişi iniyo bazilari inmiyo falan esitsizlik var gibi geliyo. Beklemekten baska care yok. Tum sislikler biran once insin insallah

Olmamış ki estetik sonrası bile, estetiğe ihtiyaç duyan burun görünümü devam ediyor. Şu burun için narkoz yiyip ameliyat masasına yatmaya değmemiş şahsi fikrim. Doktorunuz sizi kandırıyor, burun zamanla sadece biraz incelir kibarlaşır, şekli öyle söylendiği gibi bir değişime uğramaz.
Tabiki sizin fikriniz saygi duyarim. Ama zaten doktorla bizim anlasmamiz aşırı kalkik domuz burnu gibi istemedim. Şimdiki estetik algısı domuz gjbi delikler ve sanki kaykay yapiyormus hissi veren kalkik burun. Ben bunlari istemedim. Burnumun dış görüntüsü beni mutlu ediyo ama sadece benim aşırı dikkatli gordugum esitsizlikler canimi sikiyo . Disardan bakan birine ben söylemeden onlar farketmiyo benim sorunlarımi.

Merhaba hanımlar arastıran vardır belki .sadece estetik yapan devlet hastaneleri varmı ücretli . Herhangi bi şikayetimiz yok . Sadece estetik olacak
Göğüs kucultme ve büyütme keyfi yapıyorlarmış, dudak dolgusu yapiyorlar keyfi çünkü doktorla bunlarida konuşmuştum bi arkadaş icin. Ama burun estetiginde burdan biri gitmis senin burnun guzel deyip yapmamislar

Kisaca arkadaslar 1.400lira icin gayet başarılı ve memnun kalinacak bir yer. Ama Benim gibi aşırı milimetrik takıntılarıniz varsa yaptirmayabilirsiniz. Bide burun gercekten sabır işi ve her gecen gun burun degisiyo surekli ameliyat sonrasi sabriniz yoksa ilkgunden mukemmel bisey bekliyorsaniz malesef oyle olmuyo. Ben aşırı sabirsizim

Göğüs kucultme ve büyütme keyfi yapıyorlarmış, dudak dolgusu yapiyorlar keyfi çünkü doktorla bunlarida konuşmuştum bi arkadaş icin. Ama burun estetiginde burdan biri gitmis senin burnun guzel deyip yapmamislar
Yaaaa tüh herkese burun yapmıyolar demekki

Merhaba kızlar. Burun nerdeyse herkesin sikayetci olduğu konu malesef. Benimde yillardir gözlük kullandigim icin burnumda kemer vardı aşırı göze batan. Sonra burnuma darbe aldım ve hafif kemik yamuldu. Bende firsat diyerek burun ameliyati olmaya karar verdim. Öncelikle ozellere baktim gecen ay temmuz ayı icin en uygun 11.500 liraya buldum. Sonra devlet hastanelerini arastirdim . Son karar Ankara Dışkapı hastanesine gittim. Öncelikle poliklinige gidiyorsunuz. Orda niye ameliyat olmak istiyorsun diye soruyorlar ben mutsuz oldugum icin dedim tamam dedi. Doktor sizin birden fazla açıdan resimlerinizi çekiyor ve bilgilerinizi aliyor. Kurula sorcam onay cikarsa ararlar sizi diyo gonderiyor. Beni aksam 19.30 gibi aradilar kuruldan onay çıktı ameliyatinizi yapacaklar randevu alip gel tahlil yaptirin diyorlar. Ben hemen ertesi gun gittim kan tahlili , EKG, ve akciğer filmi istiyor. Hepsini bir gunde halledebiliyorsunuz. Kanlarinizi sabah erken verin ogleye cikiyor. Tum sonuclar cikinca anestezi doktoruna gidip ameliyat onayi aliyorsunuz. Anestezi icin mhrs randevusuna gerek yok sabah engec 9 a kadar giderseniz muayene sirasi alabiliyorsunuz. Anestezi doktoruda onay verirse tekrar doktorunuza gidiyorsunuz ve ameliyat listesine adinizi yazdiriyorsunuz. Ve genelde 1 ay icinde ariyorlar gel yarın ameliyatin var diyorlar. ( Beni 4 ay sonra sikayet ettigim icin ancak aradilar cunku benim ameliyat adli vakaydi evraklari mahkemeye goturcem diye pek yapmak istemediler) orda ameliyat olan bi kizla konustum onu 15 gun icinde hemen aramislar. Neyse sizi aradiklari gun gidiyorsunuz hastaneye yatış yaptiriyorsunuz 55 lira yatis parasi veriyorsunuz. Yatış yaptiktan sonra ister hastanede yatin ertesi gun ameliyata girin isterseniz eve çıkma izni alin sabah engec 7 de hastanede olun o size kalmis.
canım hangi polikliniğe gittin ? kbb mi plastik cerrahi mi? cevap verirsen çok sevinirim duacın olurum

Merhaba kızlar. Burun nerdeyse herkesin sikayetci olduğu konu malesef. Benimde yillardir gözlük kullandigim icin burnumda kemer vardı aşırı göze batan. Sonra burnuma darbe aldım ve hafif kemik yamuldu. Bende firsat diyerek burun ameliyati olmaya karar verdim. Öncelikle ozellere baktim gecen ay temmuz ayı icin en uygun 11.500 liraya buldum. Sonra devlet hastanelerini arastirdim . Son karar Ankara Dışkapı hastanesine gittim. Öncelikle poliklinige gidiyorsunuz. Orda niye ameliyat olmak istiyorsun diye soruyorlar ben mutsuz oldugum icin dedim tamam dedi. Doktor sizin birden fazla açıdan resimlerinizi çekiyor ve bilgilerinizi aliyor. Kurula sorcam onay cikarsa ararlar sizi diyo gonderiyor. Beni aksam 19.30 gibi aradilar kuruldan onay çıktı ameliyatinizi yapacaklar randevu alip gel tahlil yaptirin diyorlar. Ben hemen ertesi gun gittim kan tahlili , EKG, ve akciğer filmi istiyor. Hepsini bir gunde halledebiliyorsunuz. Kanlarinizi sabah erken verin ogleye cikiyor. Tum sonuclar cikinca anestezi doktoruna gidip ameliyat onayi aliyorsunuz. Anestezi icin mhrs randevusuna gerek yok sabah engec 9 a kadar giderseniz muayene sirasi alabiliyorsunuz. Anestezi doktoruda onay verirse tekrar doktorunuza gidiyorsunuz ve ameliyat listesine adinizi yazdiriyorsunuz. Ve genelde 1 ay icinde ariyorlar gel yarın ameliyatin var diyorlar. ( Beni 4 ay sonra sikayet ettigim icin ancak aradilar cunku benim ameliyat adli vakaydi evraklari mahkemeye goturcem diye pek yapmak istemediler) orda ameliyat olan bi kizla konustum onu 15 gun icinde hemen aramislar. Neyse sizi aradiklari gun gidiyorsunuz hastaneye yatış yaptiriyorsunuz 55 lira yatis parasi veriyorsunuz. Yatış yaptiktan sonra ister hastanede yatin ertesi gun ameliyata girin isterseniz eve çıkma izni alin sabah engec 7 de hastanede olun o size kalmis.
hangi doktordu doktorunuz

Oncesi sonrası resmini biraktim. Benim hala tam olarak sisliklerim inmedi. Doktor bastan uyarmisti ilk ay burnunu begenmeyeceksin şiş olacak sana kötü gelecek zamanla asıl burnunu goreceksin demisti. Hergun degisiyo burnum. Aynaya her kadın mutlu bakmalı yeni sloganim bu ♥️
Ne zaman oldunuz tarih olarak şimdi zam gelmiş midir

Ne zaman oldunuz tarih olarak şimdi zam gelmiş midir
Ben 24 aralikta oldum ama kontrole gittigimde yeni yilda sordum ve fiyat degismedi dediler . Ama diskapi yeni yapilan etlik sehir hastanesine tasincakmis . Tasininca fiyat iki uc katina cikacak dediler. Gecen yil Ankara egitim arastirmada 4 bucuktan basliyordu fiyat doktora gorede degisiyo demislerdi

X