CONCORD NEO TRAVEL SİSTEM SIFIRDAN FARKSIZ

URANIA

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
70
0
46
CONCORD NEO TRAVEL SISTEM BEBEK ARABASI TRAVEL SET

Merhaba ikiz anneleri ve anne adayları

Benim ikiz kızlarım büyüdüler ve artık arabalarına hiç ihtiyacımız kalmadı. Zaten her yere kendi arabamızla gittiğimizden, çocuk arabalarını da eskitme fırsatımız olmadı. Bu yüzden sıfırdan farksız, çok temiz ve çok az kullanılmış travel sistem pratik bebek arabalarını satmaya karar verdik. Yenisini almadan önce mutlaka arabalarımızı görmelisiniz. Renkleri kahverengi olduğundan, hem erkek hem de kız bebeklerinize rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tüm rakiplerine göre ultra hafif, katlandığında xxs (en küçük katlanan) ve en kolay açılıp kapanan bebek arabasıdır. Tek elle açabilir ve ana kucağını tek elle takıp çıkartabilirsiniz.

Her iki yönlü kulanım imkanı sunar. Bebeğiniz küçükken size dönük, büyüdükçe dışa dönük şekilde kullanabilirsiniz.

Tekerlerin ortasındaki geniş sepeti en büyük yardımcınız olacaktır. Bebek bakım çantası çok geniş ve kullanışlıdır. Bebek çantaları biraz kullanıldı ama halen hiç yıpranmadı sayılır. Arabalar ise mükemmel durumda.

Ön tekerlerin küçük ve 360 derece dönmesi, arka tekerlerin büyük olması üstün manevra kabiliyeti sağlıyor. Arabanızı her yerde rahatlıkla sürebiliyorsunuz.

Gelişmiş süspansiyon sistemi sayesinde yoldaki tüm engebelere rağmen bebeğiniz maksimum konforla uyumaya devam ediyor.

Pratik el freni sayesinde tek parmağınızla freni açıp kapatabilirsiniz.

Arabanın itme kolu 5 kademesi sayesinde kullanıcının boyuna göre ayarlanabilir.

Arabanın ve oturağının boyu yüksek olduğu için dışarıda bebeğinizle aynı masa hizasında oturmanızı sağlar.

Ben çok rahat ettim bu arabalarla. Ayrıca denize falan giderken yıpratmamak için yanyana ikiz arabası da kullandık. Bunları daha özel ve temiz yerlerde kullanmaya dikkat ettik. Arabalar ana kucaklarıyla birlikte tertemiz durumda İstanbul içinde elden teslim edilecektir.

Fotoğrafları şimdilik netten aldığım fotoğraflar; yarın evde çekip orijinal fotoları da yükleyeceğim.

Tercih ederseniz yanında orijinali şu an itibariyle 1.799 TL kadar olan
Kraft Nitro İkiz Yan Yana Bebek Arabası - Kırmızı
arabayı da hediye edeceğim.

Kraft Yanyana arabanın özellikleri ise şöyle:

•Doğumdan itibaren kullanılabilme
•Alüminyum gövde
•Çok pozisyona ayarlanabilen ve tam yatar sırt dayanakları
•Kişiye özel ayarlanabilen itme sapları
•Tente üzerinde file pencereler
•Ayarlanabilen ayak dayanakları
•Ayak örtüsü
•Alt sepetler
•Kolay katlanma, katlandığında çift taraflı otomatik kilitlenme

Bu arabaları alanlara her sürüş ortamında ve her tür koşulda rahat edebileceklerini garanti ediyorum.
Bu arada CONCORD tekli setin fiyatını pazarlıksız 1.000 TL diyorum. Şu anki güncel set fiyatı bildiğim kadarıyla 3.000 TL civarında; daha pahalı da olabilir. Yani iki sıfır ayarında seti 6.000 TL yerine 2.000 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

İlgilenenler özelden mesaj atabilir veya buradan yorumlarını iletebilirler.

Hepinize şimdiden sağlıklı bir hamilelik süreci geçirmenizi diliyor ve sağlıkla ve zamanında bebeklerinizi kucağınıza almanızı diliyorum.

Son düzenleme:
Ayrıca yanında birkaç küçük hediyem daha olacak. Sterilizasyon cihazı gibi ... Depoma bakmam gerekiyor hediyeleri tam olarak belirtmek için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…