Cyclo-progynova kullanırken Gebe kalınır mı?

hanim hanim

Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2022
63
6
20
Üç yıldır evliyim. Bir yıl korunduktan sonra yaklaşık iki yıldır çocuk istiyoruz.
Son dört-beş aydır adet düzensizliğim vardı. Hastaneye gittiğimde polikistik overim olduğunu öğrendim. Yumurtalık tembelliği..
Beş-altı ay kadar duphaston kullandım. Sonra bıraktım. Adetlerimin süresi indi fakat her ay adet olmaya devam ettim.
Kontrol için hastaneye gittiğimde gebeliğe destek için Cyclo-progynova ilacını ve vitamin verdi.
İlacı bitireli 5 gün oldu ama hâla adet olmadım. Diğer düzenleyicide üçüncü günün akşamı adet olurdum.

Yaklaşik İlacın son zamanlarından beridir adet olacakmış gibi ağrım ve sırt ağrım var hafif. Ve göğüslerimde birkaç gün önceye kadar çok ağrı ve hassasiyet vardı.

Cyclo-progynova kullanırken gebe kalan var mı? Böyle bir ihtimal var mı?

Durumunuzu öğrendiniz mi ? Ben de kullanıyorum bugün bitti . Bu ilaçla inşallah hamilesinizdir 🤲

Evet, bu ilacı kullanırken gebe kalan duymuştum. Ben de şuan kullanıyorum, hatta doktoruma da korunmam gerekiyor mu diye sordum hayır dedi, ve gebelik ihtimali olduguna da söyledi. Ben günde 2 kere alıyorum bugün 4. Günüm pembe lekelenme oldu.
Sende böyle bir şey oldu mu?

Hanımlar Merhaba,
Bende de kist olduğu için bu ilaci verdi. Normalde kist olmasaydı tedavi verecekti. Doktorum ilacin da kistin de Hamile kalmaya engel olmadığını belirtti. Sizler den bu ilacı kullanıp hamile kalan var mıdır?

Merhaba 18 gündür Cyclo -progynova kullanıyorum dün bi lekeleme oldu hamilelik belirtileri var test yaptım ilk başta silik çizgi daha sonra beklediğimde tek çizgi çıktı acaba ilacın etkileri olabilir mi sizce bu durumda ne yapmalıyım

X