Saç Rengi ve Saç Boyama değişikliğe ihtiyacim var saç rengi onerisi

maun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2020
12
10
merhaba hanımlar benim saçlarım kahverengi fotoğraf ekliyorum.
20200205_000905.jpg

saçımda sunkissed saç rengi açıcı kullanmıştım onun bıraktığı hafif bi turunculuk var. saçım fotograftakindan daha uzun şu an. ben biraz değişiklik istiyorum uzun zamandır saçım doğal halinde ve sıkıldım kendimden. aynaya baktığımda beni mutlu edecek bir renge ihtiyacım var buğday tenliyim sıcak bir tonum var. doğal küllü kumral gibi bir renk istiyorum ama aynı zamanda önerilere açığım. evde kendim boyayacağım. nasıl bir yol izlemeliyim hangi renk gider değerli fikirlerinizi paylaşın lütfen

merhaba küllü tonlar istiyorsan sadece boyayı sürmenle olmaz kendisi koyu oldugu icin sacın turunculasır. O nedenle igora 0-22 idi sanırım turuncu azaltıcı. Bir nohut kadar da ondan kat küllü aldıgın boyaya

teşekkür ederim henüz almadım ama alacağım dediginiz boyayı. ben bir şeyler yaptım:) 9.12 ultra acici sarı kullandim diplere sürmeden. saç rengini açtı turunculasmaya sebep oldu yine. renkten pek memnun kalmadım doğal duran açık kumral bi ton elde etmek istiyorum şimdi elimde 10.4 papatya sarısı ve 7.1 kullu kumral var bunları karıştırıp denemek istiyorum acaba nasıl olur?

X