Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Dekorasyonda mavi esintiler

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.841
48
Denizin rengidir ,

Altında yaşadığımız gökyüzünün rengidir ,

İnsana huzur verir,

Sakinliğin,dinginliğin rengidir..MAVİ

Stresinizi alır götürür.Bu yüzden sakin ve ferah ev isteyenler ev dekorasyonunda tercih eder bu derin rengi.

Yatıştırıcı etkisiyle dinlenmek istenilen alanların etkisini çoğaltırken, güneşin sarısı ve doğanın tüm canlılığıyla süslendiğinde ise mis gibi yaz kokar eviniz. Gri, acı kahve gibi renklerle kombinlendiğinde serin bir kış, turuncu ve sarı ile süslendiğinde yaz akşamı, floral desenler ve neon pembeler ile detaylandırıldığında ise bitmek tükenmek bilmeyen bir bahar enerjisini doldurur yaşam alanlarına.

Mutlu yaz sabahlarından, sıcak öğlenlere ve güneş batan sahillerin mutluluğundan, yapraklar arasındaki minik rüzgarların ferahlığına giden dekorasyon örneklerini sizler için araştırdık... Dekorasyonda suyun rengi, havanın rengi mavi ile stilinizi göstermek için şık bir chesterfield ya da zarif bir sehpa ya da minik aksesuarlara yer verebilirsiniz...

StlktkpTURBXy9mYjU4ODc2MzNlNTgxN2Y4NTEyZmQ0OGQ3MTFhNTE3OC5qcGeSlQMCa80Cas0BW5MFzQMUzQG8.jpg

Benim yatak odamin fon perdeleri acik mavi ve mavi dekorasyonlarim var
Sabahlari cok rahat ve huzurlu olarak uyaniyorum. Gelecek senelerde mavi rengini oturma odasinda planliyorim

Benim yatak odamin fon perdeleri acik mavi ve mavi dekorasyonlarim var
Sabahlari cok rahat ve huzurlu olarak uyaniyorum. Gelecek senelerde mavi rengini oturma odasinda planliyorim

Bende yeni yaptırdığımız taş ev için mavi beyaz düşünüyorum.Oldukça içaçıcı görünüyor :KK36: