Dengesiz miyim? Cok sinirim bozuk

Kac yas fark var?
Canim kendini dinle biraz
Yanlis bir karar verip uzulmekte var sonunda
ciddi yas farki varsa bidaha düşün..

15 küsür. Cok sorguluyorum bu aralar bazı seyleri, iliskimiz de dahil. Annesının hastalığı süresince ben ona destek olmaya çalıştıkca o bana cok kötü davrandı. Yanında olmak ıstedım ama olamadım. Inan o süreç boyunca kendımı sorgulamaktn kafayı yıyecektım. Ayrılalım bıtsın o zaman dedım bu sefer de o razı gelmedı. Bılmıyorum kı.. Yas farkına takılmıyorum ben gercekten cunku yasam tarzımız da aynı, yani o cok calısıyor sadece o kadar. Bana karşı kaba bır davranışı da olmadı. Sevmıyorum onu dediğim an pisman oluyorum. Ama sevgimden şüphe edecek sevıyeye geldıgıme gore de bazı seyler yıpranmıs galıba...

15 küsür. Cok sorguluyorum bu aralar bazı seyleri, iliskimiz de dahil. Annesının hastalığı süresince ben ona destek olmaya çalıştıkca o bana cok kötü davrandı. Yanında olmak ıstedım ama olamadım. Inan o süreç boyunca kendımı sorgulamaktn kafayı yıyecektım. Ayrılalım bıtsın o zaman dedım bu sefer de o razı gelmedı. Bılmıyorum kı.. Yas farkına takılmıyorum ben gercekten cunku yasam tarzımız da aynı, yani o cok calısıyor sadece o kadar. Bana karşı kaba bır davranışı da olmadı. Sevmıyorum onu dediğim an pisman oluyorum. Ama sevgimden şüphe edecek sevıyeye geldıgıme gore de bazı seyler yıpranmıs galıba...
15 kusur derken ?
Su an yas farki batmaz.sen 20 lerdeysen o 40 lardadir en fazla.ama ilerde o 60 lara gelince sen 40 yaslarinda gencecik bir kadin olucaksin
10 falan olsa normal ama iletsi fazla bence.
iyice düşün vicdan falan yapma
bu is vicdanla yurumez canim
kendini olc tart beklentilerini düşün..

Yas farki az buz degilmis. Bence sen de bunun endisesini tasiyorsun. Ama kendine itiraf edemiyorsun. Belki de gelecekte iletisiminizin kopmasindan korkuyorsundur.

15 kusur derken ?
Su an yas farki batmaz.sen 20 lerdeysen o 40 lardadir en fazla.ama ilerde o 60 lara gelince sen 40 yaslarinda gencecik bir kadin olucaksin
10 falan olsa normal ama iletsi fazla bence.
iyice düşün vicdan falan yapma
bu is vicdanla yurumez canim
kendini olc tart beklentilerini düşün..

Haklısın tabii vicdanla olacak is degil. 39 yasında ıste o da. Bılmem kı su an 20 küsür yaşındayken onun 40a merdiven dayamış olması benı rahatsız etmıyorken 40larda hic etmez diye dusunuyorum. Zaten yas simdiye kadar konumuz bile olmadı o yüzden bir kriter olarak görmüyorum ben. Önce onun annesinin hastalığı derken sonra bir sure aramız iyi oldu simdi de benim bu sacmalıklarım. Bunların verdigi yorgunluk. Yoksa baska sıkıntımız yok cok şükur.

Yas farki az buz degilmis. Bence sen de bunun endisesini tasiyorsun. Ama kendine itiraf edemiyorsun. Belki de gelecekte iletisiminizin kopmasindan korkuyorsundur.

Ya aslında benim hic yas ile ilgili sıkıntım olmadı gercekten aklıma bile gelen bir sey degil. Sadece su sıralar icim bayılıyor bunalıyorum ve sinirimi ondan çıkardım kırdım galiba da. Sorgulamaya basladım ama seviyor muyum diye yoksa yasıyla ilgili bir soru işareti olmadı hıc kafamda.Ona uzuluyorum. Ben onu tanıdığımda da aramızda aynı yas farkı vardı simdi karşıma çıkan bir sey degil. Ki insan ilk basta bazı seyleri daha cok ölçer biçer.

Ya aslında benim hic yas ile ilgili sıkıntım olmadı gercekten aklıma bile gelen bir sey degil. Sadece su sıralar icim bayılıyor bunalıyorum ve sinirimi ondan çıkardım kırdım galiba da. Sorgulamaya basladım ama seviyor muyum diye yoksa yasıyla ilgili bir soru işareti olmadı hıc kafamda.Ona uzuluyorum. Ben onu tanıdığımda da aramızda aynı yas farkı vardı simdi karşıma çıkan bir sey degil. Ki insan ilk basta bazı seyleri daha cok ölçer biçer.
Maneviyatla aran nasil peki? Ben de zaman zaman ruhsal bunalimlar yasiyorum. Sonra farkediyorum ki dunya meselerine fazla takilmisim, ruhumu dinlemeyi unutmusum. İnancin var mi bilmiyorum ama inancli insanlar arada bir ruh temizligine zaman ayirmali.

Maneviyatla aran nasil peki? Ben de zaman zaman ruhsal bunalimlar yasiyorum. Sonra farkediyorum ki dunya meselerine fazla takilmisim, ruhumu dinlemeyi unutmusum. İnancin var mi bilmiyorum ama inancli insanlar arada bir ruh temizligine zaman ayirmali.
Tesekkur ederim.. Valla buradaki dua konularına giriyorum hep arkadaşlarla bırbırımıze dua edıyoruz ıyı oluyor. Son zamanlarda biraz bosladım oraları da. İçimden gelmıyordu hıcbır sey yapmak ta ki dün geceye kadar, ıste dün geceden beri hem ıcımden bır sey yapmak gelmiyor hem de kalbini kırdım dıye kafam ona takıldı

Kendine biraz zaman ver, kafanı topla. Zaman zaman herkes de böyle bir bıkkınlık olabiliyor. Gördüğüm kadarı ile tek sıkıntın ilişkin değil, genel olarak bir bıkkınlık var.Sana tavsiyem şu an içine düştüğün umutsuzluktan kurtulabileceğin aktivitelerde bulunman olacak. Uzun zamandır yapmak veya öğrenmek istediğin ama bir türlü fırsat bulamadığın bir şey var mı mesela? Bunları sapta ve derhal harekete geç. Yalnızca düşünmek uyku getirir demişler...

Birde canım, şöyle bir hastane yolunu tutup kapsamlı bir tahlil yaptır, vitamin değerlerine falan da baktır. b12 ve demir eksikliği olabilir.Ben ne zaman mutsuz hissetmeye başlasam, hayattan bıksam tahlil yapıp bakıyorum ki b12 yerlerde:-)

Kendine biraz zaman ver, kafanı topla. Zaman zaman herkes de böyle bir bıkkınlık olabiliyor. Gördüğüm kadarı ile tek sıkıntın ilişkin değil, genel olarak bir bıkkınlık var.Sana tavsiyem şu an içine düştüğün umutsuzluktan kurtulabileceğin aktivitelerde bulunman olacak. Uzun zamandır yapmak veya öğrenmek istediğin ama bir türlü fırsat bulamadığın bir şey var mı mesela? Bunları sapta ve derhal harekete geç. Yalnızca düşünmek uyku getirir demişler...

Birde canım, şöyle bir hastane yolunu tutup kapsamlı bir tahlil yaptır, vitamin değerlerine falan da baktır. b12 ve demir eksikliği olabilir.Ben ne zaman mutsuz hissetmeye başlasam, hayattan bıksam tahlil yapıp bakıyorum ki b12 yerlerde:-)

Aa cok mantıklı ben daha önce on gün boyunca b 12 iğnesi yaptırmıştım benımki hep düşüyor acaba onunla ilgili olabilir mi yine :KK43: ben en iyisi gidip yine tahlil yaptırayım kesin b12 dendir yine cok tesekkur ederim :KK43:

Adamin beni yillardir bir kere sesini duyayim ozledim konusalim diye aradigi olmadi.sorun ne anlamadim sadece buraya takildim:KK43:

Kendinizi onun yerine koyun..
Açıkçası beni çok rencide eder sizin anlattığınız duurum..
Kalp kırıklığı oluşur yani..
Bende sevgiliniz gibi yapardım..
Benden kaçıyorsa altından herşey aramakta özgür hissederim kendimi..
Çünkü bana bu düşünceyi empoze eden kendisiyse bende o şeyi düşünürüm..
Herşeye alınıyorsa sevgiliniz onunla aynı durumdayız bu durumda..
Bende çok alınganım çünkü..
Bunları erkek arkadaşım bana yapsa bende bi yere kadar dayanıp sonra şiddetli bi şekilde kavga ederim..
Çünkü alındığımda çokta fazla susamam ben..
Tepki gösteririm mesajımla ifademle davranışlarımla.
Eğer erkek arkadaşınızın bi suçu yoksa yaptığınız haksızlık olur..
Hele de neyin var diye bişeyim yok gibi bi cevap alınıyorsa bu bana geçiştirilmişim hissini sağlar..
Dikkat edin..
Suçsuzsa onun bişeyine bozulmadıysanız dikkat edin biraz :)

eski konunu hatirliyorum..bu adam sana beterini yapmisti..
ta ozaman seni sevmedigini düsündüm..simdi ise sende onu sevmedigini düsünüyorsun..
aranizdaki yas farkida epey var..bence güzelce bu iliskiyi düsün ve kendine dürüst ol..
bazen bazi seyleri kendimize bile itiraf edemeyiz..
bu iliski icinde mutlu olacagini sanmiyorum ama sen daha iyi bilirsin
hakkinda hayirlisi olsun

eski konunu hatirliyorum..bu adam sana beterini yapmisti..
ta ozaman seni sevmedigini düsündüm..simdi ise sende onu sevmedigini düsünüyorsun..
aranizdaki yas farkida epey var..bence güzelce bu iliskiyi düsün ve kendine dürüst ol..
bazen bazi seyleri kendimize bile itiraf edemeyiz..
bu iliski icinde mutlu olacagini sanmiyorum ama sen daha iyi bilirsin
hakkinda hayirlisi olsun

Evet degıl mı.. Cok uzulmustum o zamanlar cok ağlamıştım. Annesının hastalığına vermiştim hep ama ben de demıstım herhalde sevmıyor artık benı dıye. Su an ben de aynı durumdayım sevıyor muyum sevmıyor muyum bılmıyorum kafam cok karısık. Yıpranmıslık payı dıyorum ondandır dıyorum bılmem kı. Belki de vademızı doldurduk.

Burada hep mutsuz ılıskı profili çizmek de ıstemıyorum cunku gercekten onun o hareketlerınden sonra duzelmistik bayagı. Bır de herkes yas farkına bağlıyor ama hıc yastan dolayı ya da yastan kaynaklanan bır iletişim sorunumuz, catısmamız olmadı. O aralıktakı Hastalık surecınden önce de ıyıydık. Benım sımdıye kadar yaşadığım en guzel ılıskı bu oldu, hatta "o benım ıcın son durak artık baskası olmayacak" demıstım. Baskasını nasıl sevecegım olur da ayrılırsak ben ne yaparım dediğim cok oldu. Su an kendımı yorgun hıssedıyorum belkı de bıraz uzak kalmak ıstıyorum. Canım sıkkın.. Belkı görüşsek ıyı gelırdı ama canım ıstemıyor nedensız.

Kendinizi onun yerine koyun..
Açıkçası beni çok rencide eder sizin anlattığınız duurum..
Kalp kırıklığı oluşur yani..
Bende sevgiliniz gibi yapardım..
Benden kaçıyorsa altından herşey aramakta özgür hissederim kendimi..
Çünkü bana bu düşünceyi empoze eden kendisiyse bende o şeyi düşünürüm..
Herşeye alınıyorsa sevgiliniz onunla aynı durumdayız bu durumda..
Bende çok alınganım çünkü..
Bunları erkek arkadaşım bana yapsa bende bi yere kadar dayanıp sonra şiddetli bi şekilde kavga ederim..
Çünkü alındığımda çokta fazla susamam ben..
Tepki gösteririm mesajımla ifademle davranışlarımla.
Eğer erkek arkadaşınızın bi suçu yoksa yaptığınız haksızlık olur..
Hele de neyin var diye bişeyim yok gibi bi cevap alınıyorsa bu bana geçiştirilmişim hissini sağlar..
Dikkat edin..
Suçsuzsa onun bişeyine bozulmadıysanız dikkat edin biraz :)

Bır sucu yok. Tamamen benden kaynaklanan hormon bozukluğu, dengesizlik :KK43: ciddiyim. Canım sıkkın bu aralar adamdan çıkardım ben de. Gecıstırdım hep, hastayım dedım arama benı dedım aradı acmadım mesaj attı ok dedım konuşmadım. Ayıp ettım evet. O bana daha kötüsünü yapmıştı ama ne yaparsa yapsın ben ona misilleme yapamam zaten kıyamam. Ne olursa olsun. Dün ayıp ettım ona sabah kendı çapımda telafı etmeye calıstım ama olmadı galıba. Bılmıyorum ne yapacagım

Caniniz skkinsa illa karsi tarafa belli etmeniz lazim degil yazik bir gün tak eder is isden gecer sonucta onunda kendine göre bi gururu var.

Bır sucu yok. Tamamen benden kaynaklanan hormon bozukluğu, dengesizlik :KK43: ciddiyim. Canım sıkkın bu aralar adamdan çıkardım ben de. Gecıstırdım hep, hastayım dedım arama benı dedım aradı acmadım mesaj attı ok dedım konuşmadım. Ayıp ettım evet. O bana daha kötüsünü yapmıştı ama ne yaparsa yapsın ben ona misilleme yapamam zaten kıyamam. Ne olursa olsun. Dün ayıp ettım ona sabah kendı çapımda telafı etmeye calıstım ama olmadı galıba. Bılmıyorum ne yapacagım

Kötü davrandıysa bilemem..
Çünkü biri size kötü davrandığında bi yerden sonra istem dışı sizin ona davranışlarınız değişir..
Bu bazen zamanla olur bazen hemen..
Onunda tepkilerine göre hareket edin :)

X