Deniz Akkaya karakola sığındı

zxshermine

Nirvana
Pro Üye
16 Haziran 2011
12.833
45.667
Deniz Akkaya, geçen cumartesi gecesi sevgilisi Murat Varol'la büyük bir tartışma yaşadı. Dayak yiyen Akkaya, Arnavutköy Karakolu'na sığınıp şikayetçi oldu
2 Eylül 2015
31110290.jpg

KAVGA ŞİDDETE DÖNÜŞTÜ

Deniz akkaya'nın yeniden bir araya geldiği işletmeci sevgilisi Murat Varol'la ilişkisi yine hüsranla bitti. Yıllar sonra tekrar beraber olmaya başlayan sevgililer, geçen cumartesi akşamı evde tartıştı. Kavga şiddet olayına dönüştü.

31110289.jpg

HAKARET VE DARP ŞİKAYETİ
Sevgilisi Murat Varol'dan dayak yiyen Akkaya, soluğu Arnavutköy Karakolu'nda aldı. Varol'dan şiddet görüp dayak yediğini iddia eden Akkaya, polislerden yardım istedi. Ünlü manken, şiddet uygulayan sevgilisinden şikayetçi oldu.

31110291.jpg

Ünlü çift birlikte İspaynya'ya tatile gitmişti.

VAROL, GÜLŞEN'İ DE DÖVMÜŞTÜ
Murat Varol, kadına şiddet konusunda vukuatlı bir isim. Varol, daha önce bir dönem evli olduğu Gülşen'e de şiddet uygulamış, bu gelişmenin ardından çift boşanmıştı. Varol, daha önce de manken Aysu Baceoğlu'nu dövmüştü.

3. DAYAK VAKASI

Bu olay Deniz Akkaya'nın yaşadığı üçüncü şiddet olayı. Ünlü manken, 2005 yılında da sevgilisi Murat Aslan'dan dayak yemişti. Ekrana çıkıp bu dayak olayını ve kulak zarının patladığını anlatan Akkaya, gözyaşlarına boğulmuştu. Akkaya, bir dönem de kızı Ayşe Nazlı'nın babası Efe Önbilgin'den "Beni tekme tokat dövdü" diye şikayetçi olmuştu.(Günaydın)

31110328.jpg

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/paparazzi/29966793.asp

hayret ya, bu kadar tesadüf olur mu nasıl sürekli bu tarz adamları buluyor

Adama bak önüne geleni dövmüş böyle magandayla neden tekrar tekrar birlikte olunur ki

Hürriyet gazetesi magazinel kişilikleri ve ünleri nedeni ile haberi magazin haberi kategorisinde etiketlese de olay "kadına şiddet " içerdiği ve ünlü ünsüz ayırmadığı için konuyu bu bölümde paylaştım.

Tarihin sürekli tekerrür etmesi ve Deniz Akkaya nın ilişkilerinde şiddet görmesi üzücü bir durum. Ünlü ünsüz , zengin fakir , güçlü güçsüz dinlemiyor erkek şiddeti.

bence deniz akkayanın hatası sürekli dayak yemesi, bu lafı kesinlikle hak etmiştir anlamında söylemiyorum yanlış anlaşılmasın, yıllardan beri sürekli benzer olaylar yaşamasına rağmen, hatta yıllar önce tv ye çıkıp nasıl dayak yediğini anlatmışlığı ağlamışlığı bile var, yani tüm bunlara rağmen, yine benzer adamlarla beraber oluyor, illaki bu adamlar açık veriyordur ne kadar agresif olduklarına dair, bile bile neden benzer adamlar?? kendini koruyup kollanmasını, benzer erkeklerden uzak durmasını çoktan öğrenmiş olması lazımdı. Ama ben bazı kadınların şiddete meyilli erkeklerden hoşlandığını düşünüyorum açıkcası

Son düzenleme:
afedersiniz kodummu oturtan cinsten adamları sevgili olarak seçerse başına gelir hep bunlar.

Efe Önbilgin , fiziksel olarak diğerlerine kıyasla daha ufak cüsseli bir adamdı ancak bu sonucu değiştirmedi. Kadın kuvveti ile erkek kuvveti arasında bir fark mevcut.

Ki sorun bu da değil , kendisini darp eden adamı döven kadınlarla çözülemez ki bu sorun , hukukla çözülmeli.

Deniz Akkaya, geçen cumartesi gecesi sevgilisi Murat Varol'la büyük bir tartışma yaşadı. Dayak yiyen Akkaya, Arnavutköy Karakolu'na sığınıp şikayetçi oldu
2 Eylül 2015
31110290.jpg

KAVGA ŞİDDETE DÖNÜŞTÜ

Deniz akkaya'nın yeniden bir araya geldiği işletmeci sevgilisi Murat Varol'la ilişkisi yine hüsranla bitti. Yıllar sonra tekrar beraber olmaya başlayan sevgililer, geçen cumartesi akşamı evde tartıştı. Kavga şiddet olayına dönüştü.

31110289.jpg

HAKARET VE DARP ŞİKAYETİ
Sevgilisi Murat Varol'dan dayak yiyen Akkaya, soluğu Arnavutköy Karakolu'nda aldı. Varol'dan şiddet görüp dayak yediğini iddia eden Akkaya, polislerden yardım istedi. Ünlü manken, şiddet uygulayan sevgilisinden şikayetçi oldu.

31110291.jpg

Ünlü çift birlikte İspaynya'ya tatile gitmişti.

VAROL, GÜLŞEN'İ DE DÖVMÜŞTÜ
Murat Varol, kadına şiddet konusunda vukuatlı bir isim. Varol, daha önce bir dönem evli olduğu Gülşen'e de şiddet uygulamış, bu gelişmenin ardından çift boşanmıştı. Varol, daha önce de manken Aysu Baceoğlu'nu dövmüştü.

3. DAYAK VAKASI

Bu olay Deniz Akkaya'nın yaşadığı üçüncü şiddet olayı. Ünlü manken, 2005 yılında da sevgilisi Murat Aslan'dan dayak yemişti. Ekrana çıkıp bu dayak olayını ve kulak zarının patladığını anlatan Akkaya, gözyaşlarına boğulmuştu. Akkaya, bir dönem de kızı Ayşe Nazlı'nın babası Efe Önbilgin'den "Beni tekme tokat dövdü" diye şikayetçi olmuştu.(Günaydın)

31110328.jpg

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/paparazzi/29966793.asp
hep dayak yiyor bu hatunn yahuu .. neden, niçinnn..

Kadın kendini acındırmayı ve medyaya bakın dövüldüm demek için herhalde bile bile böye arızalı erkekleri seçiyor , manşet hastalığı var herhalde bunlarda skandal olmadan yaşayamıyorlar ,
güzelsin ,eğitimlisin maddi anlamdada yeterlisin ne işin var bu manyak adamlar , kendinin suçu lnsan kendini korumasınıda bilmeli bu kaçıncı oldu dayak yediğin adamlar madem öyle tipleri seviyor git bir kung fu eğitmeninde eğitim al o seni dövdümü sende onu döv sonrada devam olmaya devam et nede olsa bulduğum adamları kaliteleri hep aynı

Kadın kendini acındırmayı ve medyaya bakın dövüldüm demek için herhalde bile bile böye arızalı erkekleri seçiyor , manşet hastalığı var herhalde bunlarda skandal olmadan yaşayamıyorlar ,
güzelsin ,eğitimlisin maddi anlamdada yeterlisin ne işin var bu manyak adamlar , kendinin suçu lnsan kendini korumasınıda bilmeli bu kaçıncı oldu dayak yediğin adamlar madem öyle tipleri seviyor git bir kung fu eğitmeninde eğitim al o seni dövdümü sende onu döv sonrada devam olmaya devam et nede olsa bulduğum adamları kaliteleri hep aynı

Kim medyaya " bakın dövüldüm " demek ister ? Anne olduktan sonra basında mümkün mertebe az gözükmeye çalışan , herhangi bir reklam peşinde koşmayan bir kadın için bu söz çok ağır olmuş.

Kadının zaten herhangi bir açıklaması yok , muhtemelen karakolda tutulan tutanaktan haber yapılmış.

Bu adamı ben daha öncede şiddet olaylarıyla hatırlıyorum.Başka bir mankeni daha dövmüştü sankio_O

Bu adamı ben daha öncede şiddet olaylarıyla hatırlıyorum.Başka bir mankeni daha dövmüştü sankio_O

"Murat Varol, kadına şiddet konusunda vukuatlı bir isim. Varol, daha önce bir dönem evli olduğu Gülşen'e de şiddet uygulamış, bu gelişmenin ardından çift boşanmıştı. Varol, daha önce de manken Aysu Baceoğlu'nu dövmüştü."

Doğru hatırlıyorsun parkon. Aysu Baceoğlu 'nu dövmüş.

X