Aile Planlaması Deri altı implant (çubuk)

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Beril77

Berilin Annesi <3
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2016
101
34
29
Bu yöntemi kullananlar varmi arkadaslar cok araştırdım yaptirmak istiyorum istanbul bursa yalova 3unden birinse taktirabilirim fiyat bilgisi olan ve kullanan varmi?

Ben de bu yontemi merakl ediyorum.koruyuculugu yuksekmis.

Doktorumla konustum zor bir yontem cikartilmasi zor o yuzden onermiyorum igne tavsiye ediyorum hap kullanamazsan dedi. Aylik igne de 3 aylik igne de sute karışır ama bebege zarar vermez dedi napicam bilmiyorum

Impant cok rahatlik takmasi cikarmasi cok basit diye okumustum heryerde demek oyle degilmis.
Ignelerde hormon yuklu ona karsiyim.
Benimde 2 bucuk aylik bebegim var.simdilik esim korunuyor ama riskli geliyor bana yinede.

Impant cok rahatlik takmasi cikarmasi cok basit diye okumustum heryerde demek oyle degilmis.
Ignelerde hormon yuklu ona karsiyim.
Benimde 2 bucuk aylik bebegim var.simdilik esim korunuyor ama riskli geliyor bana yinede.

Bnm esim korunmuyo ben dikkat ederim diyo ama ben guvenemiyorum yinede kazayla olur diye korunmak istiyorum napicam bilemiyorum yani

Kızlar öğrenebildiniz mi karar verebildiniz mi. Bende emziriyorum implant düşünüyorum ama nerelerde ne kadara takılıyor birde tan etkileri neler acaba

X