Buzdolapları ve Derin Dondurucular Derin dondurucu

M_atruska

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2015
10.085
36.662
Merhaba kızlar.derin donduru alacağım ama sandık tipi olanı mı alayım yoksa bölmeli olanları mı bilmiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz.

merhaba. ben de ayni basligi acnak icin girmistim ki sizin konunuzu gördüm. ben de sandik tipi ve cekmeceli arasinda kaldim. ama sadece sunu biliyorum sandik tipi olanlarda her sey üst üste olacak bir sey alirken digerlerini cikarmak ya da aramak gerecek. bu anlamda cekneceli olanlar daha kullanisli ve derli toplu geliyot. ben hacim ve fiyat okarak değerlendirdim cok fark yok.yeriniz musaitse cekmeceli dusunulebilir bence?

Çekmeceli olanlar kullanışlı değilmiş kuzum kapakları çabuk kırılıyor falan demişler o yüzden kararsızım, ama sandık tipi de hiç sevmiyorum.dediğin gibi herşey üst üste geliyor temizliği zor

Merhaba kızlar.derin donduru alacağım ama sandık tipi olanı mı alayım yoksa bölmeli olanları mı bilmiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz.
Sandık tipi kullanıyorum çekmeceli kullanan tandıklarımda var kimisi memnun kimisi değil,sandık tipinde temizlik zor değil aslında küreme aleti var onunla karı kürersiniz,senede 1 kerede yiyecekleriniz azaldığı zaman içini temizlersiniz.

Ben uğur çekmeceli derin dondurucu aldim cok da memnunum. Koku vs yok 2 sene olmak üzere. Senede 1 kez temizliyorum.

sandik tipi olanlar da dunyayi koysaniz sigiyor ama asiri karisik surekli duzen istiyor
Bolmeli olan da tam tersi asiri duzenli ama sandikliya gore daha az sey aliyor karar sizin 😌

Benim aklıma sadece Mehmet Ali Erbil geldi 😁
Not:çekmeceliden memnunum ben kırılma falan yok, düzenli ,kullanışlı. ama anneme kapaklı almıştık daha çok şey sığıyor. Yani dondurucuyu kullanma potansiyelinede bağlı bence seçim. Ben temizlemesi zor ve düzensi oluyo siye istemedim.

X