Derindere Hastanesi

Betul9187

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2019
17
0
33
Kağıthane Derindere hastanesinde doğum yapan var mı İlknur İnegöl hakkında bilgisi olan var mı normalde medicanaya gidiyordum ama şu an beni trafik biraz korkutuyor evime yakın olduğu için burayı tercih edicem ama korkuyorum yine de umarım giden birileri vardır

Selam canım, ben sık sık gidiyordum. İlknur Hanıma gebelik düşünmeye başladığımda gittim hiçbir tatlil vs istemeden 1 sene sonra gel dedi. Nitekim suan tüp bebek ile mucizeme yeni kavuştum. O zaman beni öyle göndermese belki bu kdar geç kalmıcaktım. Sonrasında aynı hastanede inci hanımda uzun süre takip edildim. Histeroskopide içeriye attığı dikiş yüzünden yine transferim ertelendi. Doktordan epikriz istedim vermedi olur öyle önemli bişey değildir dikiş atmışımdır dedi. Sözün özü tahlil vs yaptırmak için çok iyi ancak gebelik takibi için biraz daha araştır istersen derim. Hakkınızda hayırlısı olsun sağlıkla kucağına al inşallah 🙏🏼

Çok teşekkür ederim cevabınız için yani çok yorum yok İlknur hanım için doğum zamanım geldi ondan biraz daha tedirginim

X