Devlet hastanesinde estetik (botoks,dolgu) tecrübelerim

Evet canım sana ilk yaptırdığım dolguyu atmıştım daha doğaldı 0.4 cc kullanılmıştı sadece. Biraz daha hacim eklettim sonradan insan alışında daha büyük istiyor 😂 ilk fotomu da ekleyeyim hemen

Eklentiler

• 58072A12-6B46-463D-9F15-9F8F47F4C292.jpeg
    58072A12-6B46-463D-9F15-9F8F47F4C292.jpeg
    105,2 KB · Görüntüleme: 264
Burun dolgun ve botoksun harika görünüyor , dudak dolgusu yaptırdıysanız onu da paylaşırmısınız ben de yaptırmayı düşünüyorum.

gece A ayfer3434 hesabınız ile bunu yazıp

bu hemen yapıldıktan sonraki hali, sonraki gün biraz ödem oldu ama 1-2 güne geçti şuan çok memnunum :)

17 saat sonra pinkyletta pinkyletta hesabınız ile işlem yaptırıp sonucu hemen paylaştınız mı ?

inandık mı ? asla .... artık bizimle değilsiniz...

bakın gider Sağlık Bakanlığı'na şikayet ederler hem siz hem reklamını yaptığınız doktor yanar. Söylemedi demeyin...

1500 e botoks hiç duymadım. Altın mı enjekte ediyorlar. Evet 550 liraya yaptırıyorum. Yapan da medikal estetik doktoru. Plâstik cerrahımda var şaşkınbakkalda o da 800 liraya yapıyor isim reklam olur diye vermiyorum. Zaten yasal 2 botoks markası var. Allergan ve Dysport. Benim doktorlar bu markaları kullanıyor. Biraz ınstagramdan araştırın bulursunuz. Evet canım Dysport en iyisi. Parayı boşuna vermeyin. Tabiki sadece doktora yaptırın. 1500 e botoks olmaz.
merhaba canım bende 1500 aşağı bulamadım üstelik dysport iki defa yaptırdım tutmadı allergandan çok memnun kalmıştım ben mesaj atarmısın nerde yaptırıdğını

Merhaba arkadaşlar, ben yüz estetiği için uzun araştırmalar yapmıştım özele güvenmediğim için devlet de şansımı denedim..Anladığım kadarıyla birçoğumuz devlette de botoks dolgu prp gibi işlemlerin yapıldığını bilmiyoruz.Ben yeterince bilgi sahibi olmadığımdan zorlanmıştım.Sizlere yardımcı olma amacıyla tecrübelerimi paylaşıyorum.İşlemlerin hepsini istanbulda eğitim araştıma hastanesinin plastik cerrahi bölümünde yaptırdım.Ayrıntılı bilgi isteyenler mesaj atabilir.Alın botoksu ve burun dolgumun fotoğraflarını atıyorum aşağıya.
Hangi hastane ve doktor mesaj atar mısınız bana da

Merhaba, botox ile ilgili paylaşımınız gördüm hastane ve doktor isimlerini benimle de paylaşır mısınız

X