Dezpack kullananlar

Canim ben 1 ayda 69 dan 63 e dustum . Shake cay ve termo kullandim dunde 15 dakika yurudum cok yurursen daha iyi oluyo tbi

Demek ki bir seyleri yanlış yapmissiniz.
Ya da sacma sapan urunlerle vucudunuzu mahvetmissiniz.
Tiroidim calismiyordu, insulin direncim vardi derken 4 ayda 25 kilodan fazla verdim. 20 ayda geri aldigim kilo da evde oturmakti evlenmekti derken 4.
Ne olum diyetiydi ne boyle urunler vardi.
Ben 1 yaptiysam millet 5 yapar.

Diyetisyene gidin.
Benim de tiroid ve insülin direncim var. Bir de pkoluyum :KK43: zayıflama konusunda tavsiyeleriniz olursa sevinirim..

Arkadaşlar size hem bilgi vermek hemde deneyimimi paylaşmak için yazmak istedim
Bundan yaklaşık bir yıl önce dezpack adlı ürünü kullandım ve kilo verememin yanı sıra sağlık problemleri yaşadım.Töövbe ettim bir daha zayıflama ürünü kullanmamak için derken üzerinden zaman geçincce bu sözümü unutmaya başladım.Biliyorsunuz umut fakirin ekmeği tekrar bir arayışa girdim fazla kilolarımdan nasıl kurtulabilirim diye derkennnn dezpac in sahte olduğunu ve aslında orjınalının dez oldugunu öğrendim.Aslında dezi bulunca biraz üzüldüm çünkü reklam yapmıyorlar ancak arastırırsanız bulabiliyorsunuz firmayı.Tabiki ne kadar araştırsamda birande güvenemedim. yaklaşık 3 ay kullansam mı kullanmasımmı diye düşündüm ve bir kere daha cesaretimi toplayıp karar verdim.veeeee mükammel sonuc gözlerime inanamadım ve zamanında doğru araştırmayı yapıp doğru firmayı bulamadığım için kendime kızdım fiyatlar başta kulağa tuzlu geliyo ama eğer gerçekten kilo vermek ve sağlığınızdan olmak istemiyorsanız kesinlikle denemelisiniz ortalama 4 ay gibi bir sürede dez le 25 kilo verdimmmmm.eğer önerimi dikkate alırsnız ... ınstagram adresleri bilginiz olsun.Benim gibi sahte ürün dezpack yüzünden hastanelik olmayın en azından...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Orjinal ürünü nerden aldınız? Bende almayı düşünüyorum ancak hangisi orjinal bilemedim

Facebook sayfasından aldım kullanıyorum 11. Gün 4 kilo gitti ama bildiğin aç geziyorum. O takviyede aslında aromalı yulaf kepeği arkadaşlar. Ürün bitsin 150 ml kefir içine 2 kaşık kepek ve kakao ile devam etmeyi düşünüyorum.

X