Dilek ve hacet için 4444 Salat-ı Tefriciye

Kizlar hepinizden Allah razı olsun.rabbim ayağınıza taş degdirmesin.insallah sizlere güzel hayırlı sonuçlar verebilirim.anne olmak isteyen herkese rabbim sağlıklı bebek nasip etsin. alsem alsem senin yardımın çok oldu yerin çok ayrı bende Allah razı olsun kuzum

Kizlar hepinizden Allah razı olsun.rabbim ayağınıza taş degdirmesin.insallah sizlere güzel hayırlı sonuçlar verebilirim.anne olmak isteyen herkese rabbim sağlıklı bebek nasip etsin. alsem alsem senin yardımın çok oldu yerin çok ayrı bende Allah razı olsun kuzum
Hepimizden Allah razı olsun canım. Çok istiyorum evlat hasretin son bulsun. İçim ısındı sana. ☺️

Sana bunları hissedirebilmek ne güzel. Ben ikimiz içinde güzel gunlerin yakın olduğuna inanıyorum kuzum
İnşallah canım. Ben de kendime tefriciye başlayacağım. Bu ay da olmadı benim. Bu ay çok umutluydum ama vardır bir hayır deyip tevekkül ediyorum. Öpüyorum seni çok. Güzel haberlerini dört gözle bekliyorum ❤️❤️

İnşallah canım. Ben de kendime tefriciye başlayacağım. Bu ay da olmadı benim. Bu ay çok umutluydum ama vardır bir hayır deyip tevekkül ediyorum. Öpüyorum seni çok. Güzel haberlerini dört gözle bekliyorum ❤❤

Canım sanada yardım ederiz tefriciye okumak için benide etiketle lütfen...
Ben eşimle birlikte 4444 okuduk 10 günde ve o ay hamile kaldım mucizeydi benim için..
Tek tüpüm var 2 NEGATİF tüp bebek deneyimim var.. tam 3. Tedavi ye başlayacaktım adetimi beklerken gecikti hamile kaldım maalesef 6. Haftada bebeği kaybettik düştü...
Bu hafta 3. Tedavim başlıyor nasipse inşallah.. dualarınıza benide katarsanız sevinirim kızlar.. memurhanim canım RABBİM bu kez yüzünü güldürsün inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar versin Inşallah dualarım seninle yarın mutlaka transfer sonrası haber ver canım...

Ben eşimle birlikte 4444 okuduk 10 günde ve o ay hamile kaldım mucizeydi benim için..
Tek tüpüm var 2 NEGATİF tüp bebek deneyimim var.. tam 3. Tedavi ye başlayacaktım adetimi beklerken gecikti hamile kaldım maalesef 6. Haftada bebeği kaybettik düştü...
Bu hafta 3. Tedavim başlıyor nasipse inşallah.. dualarınıza benide katarsanız sevinirim kızlar.. memurhanim canım RABBİM bu kez yüzünü güldürsün inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar versin Inşallah dualarım seninle yarın mutlaka transfer sonrası haber ver canım...
Çok teşekkür ederim canım. Şimdilik kendim başlayacağım. Yorulursam haber ederim ☺️ Allah senin de gönlüne göre versin inşallah. Bir an önce bebeğine kavuşman dileğiyle ❤️

Haber veririm kuzum senin içinde okuyalım tefriciye .once alsem alsem için okuyalım

Selam kızlar ben bayadır giremedim nasıl gidiyor

Okudum Allah kabul etsin
Bu arada duaları gruba özelden de atabiliriz. Daha iyi olabilir.

X