Diş çekimi sonrası durmayan kanama

delibirselvi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2021
1.671
1.813
26
Hanımlar merhaba bu akşam saat sekizde dişçi randevum vardı azı dişlerimden biri çekildi. Diş kırıktı zaten parça parça çekti doktor zor bir çekimdi. Saat gece ikiye geliyor kanaması hala durmadı. Sürekli tampon değiştirmemek ya da suyla çalkalama yapmamak gerekiyormuş ben bunları yaptım ama yine de uzun sürdü sanki. Böyle bir durumla karşılaşan var mı kanama nasıl geçer?

Hanımlar merhaba bu akşam saat sekizde dişçi randevum vardı azı dişlerimden biri çekildi. Diş kırıktı zaten parça parça çekti doktor zor bir çekimdi. Saat gece ikiye geliyor kanaması hala durmadı. Sürekli tampon değiştirmemek ya da suyla çalkalama yapmamak gerekiyormuş ben bunları yaptım ama yine de uzun sürdü sanki. Böyle bir durumla karşılaşan var mı kanama nasıl geçer?
Tansiyonunuz var mı peki? Tansiyon hastalarında kanama durmuyor genelde.

Kendinde yazmissin.tampon degistirmissin, suyla calkalamissin. Birde tukurmeyeceksin.bende ilk disim cekildiginde bunlari yaptım.tüm gün kanamam sürdü..megersem bu sebepler dendolayi kanama durmamis

Dişimi çektirdiğimde kurallara tamamiyle uydum, en azından kanama bitene dek sigara içmedim, ağzımı hiç çalkalamadım, dilimle oynamadım, buna rağmen 24 saat kanadı. Siz baya kurcalamışsınız. Yine uzun sürdü demişsiniz de çok dikkat edilince bile 24 saat sürdü benim. Sizin bence pıhtılaşma hala olamamış. Kurcalamayın, kapansın kendiliğinden.

X