Dış gebelik iğnesi sonrası beta değeri?

Ladyblack3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
195
64
Merhaba kızlar ben dış gebelik iğnesi oldum. İğne öncesi değerim 168 di. 4. Gün 98’e düşmüş sorum şu iğne sonrası düşen değerin tekrar yükselmesi gibi bi durum söz konusu olabilir mi? Yoksa düşüşe geçtiği için bir daha yükselmez mi? Tecrübesi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Korkma canım iğne yapıldıysa düşecek ama yavaş yavaş düşüyor zaten değerin çok yüksek değil benim iğneden iki gün sonra kanama başlamıştı sonra bir ay kadar sonra sıfırlandı
Teşekkür ederim canım dün 47 ye düşmüş inşallah biter bir an önce 😔🙏

Konu eski de kalmış ama belki hala cevap verecek birileri vardır. Bende dış gebelik geçirdim ve 198 ile 100 ml iğne oldum. İğneden sonra 2. Gün akşam ve 3. Gün yanı bugün ağrılar başladı gaz sancısı iLe adet ağrısı arasında arada girip çıkan ağrılar. Ve dün leke şeklinde olan kanamam bugün hafif adet kanaması gibi (ama daha az ) oldu. Başından bu yada benzer durumlar geçen var mı ?

Ben 24ekimde evlendim aradan iki hafta geçti acile gittim gebe olduğumu söylediler 27kasim da kanamam başladı hastaneye gittim dış gebelik dediler önce kürtaj oldum sonra metotraksat iğne vurdular değerim iğneden önce 280di iğneden bir hafta sonra gittim 190 sonra yine bir hafta sonra gittim 16 geçen hafta gittim 10 bugün gittim 12 çok korkuyorum sizde normal mi tekrar yükselmesi 😭

Aynı hastanede mi ölçtürdünüz değerleri, yani bir karışıklık olmuş olabilir çünkü 10 A kadar düştükten sonra tekrar yükselmez benim bildiğim
Tavsiyem tekrar kan verin. Benim dr umdeğerim 43 e düştükten sonra artık takip etmene gerek yok demişti ve zaten iğne yapıldıktan sonra 34. Gün adet oldum
Geçmiş olsun kısa sürede iyileşirsiniz inşallah 🤲🏻

Ben 24ekimde evlendim aradan iki hafta geçti acile gittim gebe olduğumu söylediler 27kasim da kanamam başladı hastaneye gittim dış gebelik dediler önce kürtaj oldum sonra metotraksat iğne vurdular değerim iğneden önce 280di iğneden bir hafta sonra gittim 190 sonra yine bir hafta sonra gittim 16 geçen hafta gittim 10 bugün gittim 12 çok korkuyorum sizde normal mi tekrar yükselmesi 😭
Tahminim yanlışlık olduğu yönünde

Merhaba çok geçmiş olsun sonuç ne oldu acaba sıfırlandı mı değeriniz

X