Dış gebelik sonrası gebelik

Çok zordu beni en çok yıpratan da 3 yıldır istiyordum ve sonunda oldu diye sevinip sevincimin 1 hafta sürmesi daha çok yıprattı beni süreç de bi okadar zor düştü mü düşecek mi diye beklemek tekrar olacak mı korkusu bizim de imtihanımız böyleymiş allahım hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin bu zorlu günleri unutalım inşallah
Yıpratan da hastanede beklemek ne olup bittiğinden anlamayip beklemek .bende çok zorlandım kürtaj oldum narkozssuz düşmedi iğne yaptılar düşmedi tekrar iğne yaptılar düşmedi en son ameliyat ile kurtuldum sağ tupumu kaybettim zarar vermiş bebek 🥺 imtihan dünyasındayiz neyi çok istersek onla sınanırmışız .bol dua edelim ki sağlıklı gebelikler yasariz benim 6 aylık sürem vardı 2 ayım kaldı

Çok zordu beni en çok yıpratan da 3 yıldır istiyordum ve sonunda oldu diye sevinip sevincimin 1 hafta sürmesi daha çok yıprattı beni süreç de bi okadar zor düştü mü düşecek mi diye beklemek tekrar olacak mı korkusu bizim de imtihanımız böyleymiş allahım hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin bu zorlu günleri unutalım inşallah
Sizi o kadar iyi anlıyorum ki bende 2 senedir denedim en sonunda çift çizgi görünce sevinmiştim ama dış gebelikmiş. Rabbim bize tekrardan nasip etsin inşallah . Anne olmak için çektiğimiz çilelerin sonunda mutlu olalım inşallah

Sizi o kadar iyi anlıyorum ki bende 2 senedir denedim en sonunda çift çizgi görünce sevinmiştim ama dış gebelikmiş. Rabbim bize tekrardan nasip etsin inşallah . Anne olmak için çektiğimiz çilelerin sonunda mutlu olalım inşallah
Amin inşallah 3 ay korunma verdi doktorum bana bakalım 2 ay oldu sonrasında yine doktora gideceğim inşallah sağlıklı bir gebeliğim bebeğim olur. Rabbim bu zor günleri unutacağımız güzellikler versin bize

X